KPR Legionowo. Sparingowy rewanż z Piotrkowianinem (galeria)

kpr-piotrkowianin_15

Mikołaj Krekora gotowy do gry w Superlidze! (fot. GP/MM)

Sezon Superligi zbliża się wielkimi krokami. Wszystkie drużyny ostro trenują, a także rozgrywają mecze kontrolne. W zeszłym tygodniu podopieczni Roberta Lisa i Marcina Smolarczyka wygrali w Piotrkowie Trybunalskim z tamtejszym Piotrkowianinem 33:31. Sześć dni później przyszedł czas na rewanż tym razem w Arenie Legionowo.

Lepiej sparing rozpoczęli goście, którzy dotarli do Legionowa na kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania. I z biegu lepiej rozpoczęli grę niż zespół KPR-u. W pierwszej połowie grali dobry handball, prowadząc do przerwy 14:12. W drugich 30 minutach miejscowi szczypiorniści zaczęli odrabiać straty. Wykorzystali też kilka błędów w defensywie Piotrkowianina i dzięki temu po raz drugi w odstępie sześciu dni pokonali rywala 24:22. Tym razem obie drużyny zagrały zdecydowanie lepiej w obronie o czym świadczy niski wynik meczu w porównaniu do sparingu w Piotrkowie Trybunalskim. A już w piątek KPR podejmie w ostatnim testowym meczu Warmię Olsztyn. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18.30.

KPR Legionowo – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 12:14 (24:22)