KPR Legionowo S.A. Kiepulski zatrzymał Legionowo

kpr-lubin_89

KPR Legionowo (fot. arch. GP/MM)

Paweł Kiepulski, bramkarz Mebli Wójcik Elbląg bohaterem sobotniego spotkania pomiędzy „Meblarzami” a legionowską drużyną. To on zatrzymał KPR Legionowo, broniąc z 44% skutecznością.

Do przerwy gospodarze prowadzili dwoma bramkami i nic nie zapowiadało, że przyjezdni nie nawiążą walki w drugiej połowie pojedynku. Legionowska drużyna w pierwszej połowie kilkakrotnie obejmowała prowadzenie, ale na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem, schodzili gospodarze.

Kiepulski z kontuzją zatrzymał Legionowo

Bramkarz miejscowej drużyny w spotkaniu z KPR-em obronił 17 rzutów, co miało decydujący wpływ na losy spotkania. Starał się lider strzelców Superligi, Kacper Adamski, ale jego siedem bramek w całym spotkaniu nie zmieniło końcowego wyniku. Na 15 minut przed końcem spotkania elblążanie prowadzili sześcioma bramkami i do końca meczu z każdą minutą powiększali przewagę. Dlatego zasłużenie zdobyli komplet punktów.

Meble Wójcik Elbląg – KPR Legionowo 29:20 (11:9)

Meble Wójcik Elbląg: Kiepulski, – Janiszewski – 8, Adamczak – 6, Kupiec – 5, Koper – 3, Nowakowski – 3, Olszewski – 2,  Moryń – 1, Miedziński – 1, Lachowicz,  Tórz.
Karne: 0.
Kary: 20 minut (Adamczak – 3 x 2 minuty, Kupiec, Koper – 2 x minuty, Janiszewski, Nowakowski, Miedziński 1 x 2 minuty).

KPR Legionowo: Krekora, Kujawa, Wyrozębski – Adamski – 7, Ciok – 4, Rutkowski – 3, Fugiel – 2, Jędrzejewski – 2, Suliński – 1,  Kowalik – 1, Miecznikowski, Ignasiak, Brinovec, Gawęcki, Niedziółka,  Grabowski.
Karne: 2 – wszystkie wykorzystane.
Kary: 16 minut (Jędrzejewski – 3 x 2 minuty, Ciok, Suliński – 2 x 2 minuty, Rutkowski – 1 x 2 minuty).