Dzisiaj

13°C
ciśnienie 1016 hpa,

Jutro

15°C
min. 12°C, maks. 15°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 2 µg/m3 (8% normy)Ozon gazowy (O3): 64.32 µg/m3 (54% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.3 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 9.4 µg/m3 (5% normy)

KPR Legionowo S.A. Ruszył proces licencyjny… pierwsza odmowa

logo

KPR Legionovia S.A.

Ruszyło postępowanie licencyjne na sezon 2018/2019 W Superlidze PGNiG. Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym, KPR Legionowo otrzymał decyzję odmowną. 

Jak czytamy w komunikacie Komisarza Ligi PGNiG w sprawie postępowania licencyjnego w sezonie 2018/2019, do rozgrywek w zbliżającym się sezonie, zgłosiło się 17 zespołów spełniających kryteria sportowe. W dniach 8 i 11 czerwca Komisarz Ligi zadecydował o wydaniu odmownych decyzji dla następujących klubów: Nielba Wągrowiec, SPR PSWZ Tarnów i KPR Legionowo. Klubom przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej ZPRP w terminie 14 dni od dnia doręczenia decyzji. Pozostałe decyzje licencyjne zostaną wydane w terminie do 20 czerwca 2018 r.

Złożą odwołanie

W związku z komunikatem na stronie klubowej, zarząd klubu ogłosił, że rozważa złożenie stosownego odwołania, jednak działanie to uzależnione jest od uzyskania informacji o planowanym finansowaniu klubu przez Miasto Legionowo. Jak dotąd Klub nie uzyskał wiążącej informacji w tym zakresie i nie miał możliwości określenia całościowego budżetu na przyszły sezon rozgrywkowy. Prezes zarządu KPR Legionowo S.A., Grzegorz Choromański, zapowiada dalsze informacje w tej sprawie, niezwykle istotnej dla dalszych losów legionowskiego szczypiorniaka.

 

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz