Sk bank Legionovia. Jak w lustrze

W Gdańsku odbył się mecz Młodej Ligi Kobiet pomiędzy PGE Atom Trefl Sopot a Sk bank Legionovia. Mecz wyglądał mniej więcej tak, jak sobotnie spotkanie Legionovii z Impelem. Wyrównany pierwszy set i dotkliwe porażki w dwóch następnych.

W pierwszym secie początek należał do PGE – prowadziły nawet 10:5. Końcówka była już bardzo wyrównana, co widać po przebiegu gry – 18:18, 22:22, 23:23. Dwa ostatnie punkty zdobyły jednak gospodynie meczu.

W drugim było dramatycznie. Przewaga Trefla wynosiła i 6:0, i 12:9, i 13:10. Sk bank stanął na poziomie 11 punktów, a PGE zdobywało je dalej. Było już nawet 18:11 i wydawało się, że legionowianki już więcej nie ugrają… Skończyło się na 25:16. W trzecim było odrobinę lepiej. PGE prowadziło od 4:1, do 18:13. Set zakończył się do 18.

PGE Atom Trefl Sopot – Sk bank Legionovia Legionowo 3:0 (75:57)