LTS Legionovia Legionowo. Dwie przegrane z Mazovią

lts-mazovia

Kadetki trenera Dawida Michora dwukrotnie nie sprostały Mazovii (fot. LTS)

Za nami dwa półfinałowe spotkania LTS-u Legionovii Legionowo z Bluesoft Mazovią Warszawa. Drugi zespół sezonu zasadniczego dwukrotnie pokonał legionowskie kadetki i prowadzi w rywalizacji do trzech wygranych 2:0.

W sobotę LTS urwał seta faworytkom rywalizacji. Mazovia pewnie wygrała dwa pierwsze sety 25:16 i 25:14, by oddać kolejną partię podopiecznym trenera Dawida Michora. Kilkanaście minut później to jednak warszawianki cieszyły się z wygrania kolejnego seta, jak i pierwszego spotkania w półfinałach rozgrywek w Grupie 2.

W niedzielę 0:3

„Michorki” zastąpiły „Lalki” ponieważ zespół szykuje się do turnieju finałowego w swojej kategorii wiekowej. Dla nich to idealny sparingpartner w przygotowaniach do najważniejszej imprezy sezonu. Dlatego też wynik rywalizacji z Mazovią zszedł na drugi plan. Przegrana w drugim spotkaniu 0:3, daje warszawianką prowadzenie 2:0. Kolejne, trzecie spotkanie w Legionowie.

Bluesotf Mazovia Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 3:1 (25:16, 25:14, 21:25, 25:15)

Bluesotf Mazovia Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)

LTS Legionovia Legionowo: Lendzioszek, Sobalska, Partyka, Warpechowska, Kańska, Gliwa, Rogalska, Woźniak, Orzoł, Kaczmarczyk (L).