LTS Legionovia Legionowo. Kadetki na czele po rundzie zasadniczej

lts-mos_46

LTS Legionovia Legionowo. Kadetki w dobrych humorach kończą rok 2016 (fot. GP/MM)

Kadetki LTS-u Legionovii Legionowo zakończyły rundę zasadniczą. W ostatnim spotkaniu podejmowały UKS Atenę Warszawa. Podopieczne trenera Dawida Michora pewnie zwyciężyły 3:0.

„Michorki” od początku spotkania kontrolowały grę na parkiecie hali sportowej przy Zegrzyńskiej. Szczególnie w drugiej odsłonie pojedynku kiedy to wypunktowały rywalki 25:12. W pierwszym i trzecim secie przewaga nie była aż tak wyraźna, ale na tyle bezpieczna, by wygrać 25:20 i 25:17.

Wygrały fazę zasadniczą…

…choć tegoroczna rywalizacja w tej grupie była bardzo wyrównana. Do miana najlepszej drużyny prócz LTS-u pretendowały UMKS MOS Wola Warszawa, ESPES Sparta Warszawa i OTPS Nike Ostrołęka. Legionowianki przegrały dwa spotkania, oba na wyjeździe. Sposób na legionowską drużynę znalazła drużyna MOS-u trenowana przez legionowianina Janusza Patriaka, a także „Bandziory” ESPES Sparty. Jednak wszystkie drużyny notowały słabsze spotkania i po dzisiejszym, wygranym spotkaniu LTS-u z Ateną, jest już wiadomo, że pierwsze miejsce zajmą dziewczęta trenera Michora. Kto zajmie dalsze miejsca? O tym zdecydują ostatnie mecze pomiędzy MOS-em z UKS-em SMS Warszawa i ESPES-em Spartą Warszawa a Nike Ostrołęka.

LTS Legionovia Legionowo – UKS Atena Warszawa 3:0 (25:20, 25:12, 25:17)

LTS Legionovia Legionowo: Wałek, Rojecka, Dąbrowska, Piłatowicz, Parzydło, Warpechowska, Ciejka, Rogalska, Sikora, Woźniak, Kaczmarczyk (l), Mituniewicz (l).

      ,