LTS Legionovia Legionowo. Mazovia wygrała po raz trzeci

lts_33

LTS Legionovia Legionowo (fot. arch. GP/MM)

„Michorki” po raz trzeci zmierzyły się z Bluesoft Mazovią Warszawa. Na swoim terenie musiały uznać wyższość rywalek i zakończyły przygodę w II Lidze Kobiet w sezonie 2017/2018.

Kadetki trenera Dawida Michora, dzięki grze z warszawską drużyną, mogły przygotowywać się do zbliżających się finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w Rumi. – Lepszego sparingpartnera nie mogliśmy znaleźć – cieszył się w takcie spotkań z Mazovią trener Michor.

Powalczyły, potrenowały, są gotowe do wyjazdu

Tak jak pierwsze dwa spotkania w Warszawie, tak i to w Legionowie wygrały siatkarki Mazovii. LTS jednak postraszył rywala. Zasłużenie wygrał pierwszego seta 25:18, a w trzecim niewiele brakowało, by legionowianki objęły prowadzenie w spotkaniu. Jednak końcówka padła łupem zawodniczek ze stolicy (28:30).  W czwartym secie Mazovia przypieczętowała wygraną i awansowała do kolejnej rundy play-off.

LTS Legionovia Legionowo – Bluesoft Mazovia Warszawa 1:3 (25:18, 16:25, 28:30, 19:25)

LTS Legionovia Legionowo: Rogalska, Partyka, Orzoł Woźniak, Warpechowska, Lendzioszek, Gliwa, Karczmarczyk (L).