Dzisiaj

19°C
ciśnienie 1010 hpa,

Jutro

21°C
min. 16°C, maks. 24°C
ciśnienie 1008 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 1.7 µg/m3 (7% normy)Ozon gazowy (O3): 32.37 µg/m3 (27% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.7 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 16.9 µg/m3 (8% normy)

LTS Legionovia Legionowo. Młodziczki niepokonane w ćwierćfinałach II Ligi Kadetek!

Komentowanie wyłączone
mlodziczki-nadarzyn

Młodziczki LTS-u wygrywają z Nadarzynem (fot. LTS)

Młodziczki trenera Pawła Kowala i drugiej trener Magdaleny Dąbrowskiej nie zwalniają tempa! Dzisiaj po południu w hali sportowej w zespole szkół na „Piaskach” spotkały się z kolejnym rywalem w ćwierćfinałach II Ligi Kadetek. Wygrały… nie tracąc seta!

LTS Legionovia Legionowo w II Lidze Kadetek jest niezwyciężona. Młodziczki pokonują jak na razie każdą przeszkodę. Tak jak w sezonie zasadniczym, tak również w ćwierćfinałach tych rozgrywek. Legionowianki mają zaliczone już w tej fazie rozgrywek dwie wygrane z NOSiR-em Nowy Dwór Mazowiecki oraz wygraną na własnym parkiecie z Mazovią Warszawa.

Nadarzyn pokonany!

Kolejną drużyną, która nie potrafiła urwać seta legionowiankom, był GLKS Nadarzyn. Chociaż w pierwszym, inauguracyjnym secie tego spotkania przewaga legionowianek nie była aż tak wyraźna, to w kolejnych dwóch partiach LTS nie pozwolił na to, by rywalki z Nadarzyna rozwinęły skrzydła. Miejscowe siatkarki wygrały te sety do 16 i 13.

LTS Legionovia Legionowo – GLKS Nadarzyn 3:0 (25:22, 25:16, 25:13)

LTS Legionovia Legionowo: Dolecka, Szulc, Dąbrowska, Sobalska, Przybysz, Tylska, Bednarz, Łagida, Cieślik, Papszun, Polak (L), Ciejka (L).