Dzisiaj

23°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

25°C
min. 19°C, maks. 28°C
ciśnienie 1024 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 11.1 µg/m3 (44% normy)Ozon gazowy (O3): 35.46 µg/m3 (30% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 7 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 14.8 µg/m3 (7% normy)

LTS Legionovia Legionowo. Młodziczki poznały przeciwniczki

lts_105

Młodziczki LTS-u Legionovii Legionowo (fot. GP/MM)

Kolejne, już ostatnie losowanie grup finałowych dla zawodniczek LTS-u Legionovii Legionowo. Tym razem przebiegiem tego wydarzenia najbardziej zainteresowany był trener młodziczek Paweł Kowal. Kogo przydzielił los legionowskim siatkarkom?

Wieliczka, solne miasto, będzie gościć najlepsze osiem drużyn w Polsce w kategorii młodziczek. W tym gronie znalazł się LTS, ale też dwie inne drużyny z Mazowsza, dobrze znane legionowskim siatkarkom. Będą to UKS Atena Warszawa i Metro Warszawa. Jak widać z powyższego młoda siatkówka na Mazowszu dobrze się ma i to jest zapowiedź wielkiej rywalizacji na wielickim parkiecie.

Podział na grupy

W wyniku losowania w Grupie A zagrają: Impel Wrocław, KS Metro Warszawa, LTS Legionovia Legionowo i UKS Barnim Goleniów. W Grupie B znalazły się: UKS Atena Warszawa, ENEA Energetyk Poznań, MKS Dąbrowa Górnicza, UKS SMS Szóstka Mielec. Turniej zostanie rozegrany 25-27 maja w Wieliczce.