LTS Legionovia Legionowo. Rywalki pobrały lekcję siatkówki

mlk-legionovia-atom_47

Juniorki LTS-u Legionovii Legionowo (fot. GP/MM)

Ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym rozegrały juniorki LTS-u Legionovii Legionowo. Po jednostronnym pojedynku siatkarki trenowane przez Wojciecha Lalka pokonały UKS Esperanto Warszawa 3:0.

W niespełna 55 minut było po wszystkim. Legionowianki zagrały dobre spotkanie, mimo że część składu odpoczywała, a prócz tego Barbara Zakościelna przebywa na kadrze juniorek, przygotowujących się do eliminacyjnego turnieju do Mistrzostw Świata w tej kategorii wiekowej.

Wracając do czwartkowego spotkania…  Graliśmy w składzie: Piłatowicz, Sochaczewska, Skowron, Niderla, Salamonik, Kowalska i Maziopa. Cześć dziewczyn z pierwszego składu mogła odpocząć – podsumował mecz trener Lalek. – Dodam, że mecz dzisiejszy zakończył rundę zasadniczą mistrzostw juniorek na Mazowszu. Do dalszych rozgrywek awansujemy z pierwszego miejsca. Legionowskie siatkarki na 14 spotkań doznały jednej porażki ESPES Sparta Warszawa w spotkaniu wyjazdowym. W sumie wygrały 44 sety, przegrywając zaledwie 4. Stosunek małych punktów również pokazuje moc drużyny 1108:731.

LTS Legionovia Legionowo – UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25:9, 25:11, 25:17)