Mistrzostwa Mazowsza Kadetek w Siatkówce. Dzień 2

MOS-LTSII

LTS II z brązem!!! (fot. LTS)

Po pierwszym dniu wolskiego turnieju na czele gospodarz UMKS MOS Wola Warszawa, a za warszawiankami z takim samym stanem dużych punktów LTS I Legionovia Legionowo. Dziś MOS podejmował „drugą” drużynę z Legionowa, a „Michorki” zmierzyły się z Ateną Warszawa.

Pierwsze do boju wyszły miejscowe siatkarki, które miały na przeciwko młodziczki LTS-u, trenowane przez Pawła Kowala. Spotkanie miało niesamowity przebieg i tylko szkoda, że legionowianki nie urwały rywalkom seta. W każdym bowiem przegrywały na przewagi, pokazując bardzo dojrzałą grę. MOS wygrał więc drugie spotkanie w turnieju i w niedzielę będzie bić się o złoto.

UMKS MOS Wola Warszawa – LTS Legionovia II Legionowo 3:0 (26:24, 25:23, 29:27)

LTS Legionovia II Legionowo: Dolecka, Szulc, Sobalska, Dąbrowska, Przybysz, Tylska, Łagida, Papszun, Bednarz, Cieślik, Polak (L), Ciejka (L).

Atenki urwały seta

Kadetki LTS-u wygrały drugie spotkanie w Mistrzostwach Mazowsza, ale ich przeciwniczki, Atena Warszawa, urwały legionowiankom jednego seta. Na więcej nie pozwoliły Maryla Karczmarczyk i spółka. Tak jak MOS i LTS wygrał drugi mecz i w niedzielę stoczy pojedynek o złoty medal Mistrzostw Mazowsza. O brąz powalczą „młodsze” legionowianki z Ateną.

LTS Legionovia I Legionowo – UKS Atena Warszawa – 3:1 (25:18, 20:25, 25:19, 25:20)

LTS Legionovia I Legionowo: Lendzioszek, Słotarska, Roicka, Krogulska, Partyka, Warpechowska, Kańska, Gliwa, Rogalska, Woźniak, Orzoł, Pękała, Karczmarczyk (L), Makowska (L).