Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek w Siatkówce. Dzień 1 – sesja przedpołudniowa (galeria)

lts-mazowsze_61

LTS Mistrzem Mazowsza Młodziczek (fot. GP/MM)

Pierwszy dzień Mistrzostw Mazowsza Młodziczek. Cztery zespoły, cztery spotkania, po dwa każdej drużyny. Najpierw seria przedpołudniowa i mecz LTS-u Legionovii Legionowo z UMKS MOS Wola Warszawa i KS Metro Warszawa z UKS-em Atena Warszawa.

Na inaugurację legionowianki zmierzyły się z siatkarkami z warszawskiej Woli. W pierwszym secie dominacja podopiecznych Pawła Kowala nie podlegała dyskusji. LTS pewnie wygrał 25:14. W drugiej odsłonie pojedynku rozluźniony miejscowy zespół zaczął popełniać błędy, dał pograć swoim rywalkom, ale i tak wygrał seta do 21, zapewniając sobie wygraną na początek turnieju.

LTS Legionovia Legionowo – UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (25:14, 25:21)

LTS Legionovia Legionowo: Dolecka, Szulc, Sobalska, Dąbrowska, Przybysz, Tylska, Łagida, Papszun, Bednarz, Ciejka (L), Polak (L).

W drugim spotkaniu na parkiet wyszły siatkarki z dwóch warszawskich klubów – Atenki i Metro. Mecz był jednostronnym widowiskiem, które zasłużenie wygrały siatkarki Ateny Warszawa.

Metro Warszawa – UKS Atena Warszawa 0:2 (11:25, 18:25)