Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek w Siatkówce . Dzień 1 – sesja popołudniowa

lts-mazowsze_46

LTS Legionovia Legionowo (fot. GP/MM)

O 16.00 na parkiet wyszły drużyny KS Metro Warszawa i UMKS MOS Wola Warszawa. Po nich zagrały miejscowe siatkarki z UKS-em Atena Warszawa. Co wydarzyło się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 przy Zegrzyńskiej?

Trzecie spotkanie pierwszego dnia mistrzostw było najbardziej emocjonujące i zakończyło się tie-breakiem. Oba zespoły w meczach sesji przedpołudniowej przegrały swoje spotkania więc chciały zanotować na swoim koncie zwycięstwo. Każdy z trzech setów kończył się różnicą dwóch punktów. W pierwszy secie Metro wygrało do 23, by w kolejnej partii przegrać do 24. Trzeci, decydujący set zakończył się wygraną Metra 16:14.

KS Metro Warszawa – MOS Wola Warszawa 2:1 (25:23, 24:26, 16:14)

Drugie zwycięstwo LTS-u!

W kolejnym spotkaniu do rywalizacji przystąpiły te zespoły, które rano zanotowały na swoim koncie przekonywujące zwycięstwa. I pierwszy set pokazał, że zasłużenie wygrały swoje pierwsze gry. Dopiero w końcówce swą wyższość udowodniły legionowianki, które wygrały 25:23. W drugim secie LTS pokazał swą moc i zasłużenie rozbił rywalki 25:13. Drugie MVP w turnieju padło łupem Julii Papszun, której ataki były dla przeciwniczek sporym wyzwaniem.

LTS Legionovia Legionowo – UKS Atena Warszawa 2:0 (25:23, 25:13)

LTS Legionovia Legionowo: Dolecka, Szulc, Sobalska, Dąbrowska, Przybysz, Tylska, Łagida, Papszun, Bednarz, Ciejka (L), Polak (L).