Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek w Siatkówce. Dzień 2

lts-mazowsze_61

LTS Mistrzem Mazowsza Młodziczek (fot. GP/MM)

Drugi dzień Mistrzostw Mazowsza Młodziczek w Siatkówce za nami. Najpierw na parkiet wyszły drużyny z warszawskiej Woli i Ateny. Następnie na placu boju zaprezentowały się legionowianki z UKS-em Metro Warszawa.

Siatkarki Ateny w dwóch setach pokonały rywalki z MOS-u. Dzięki zwycięstwu zanotowały na swoim koncie drugie zwycięstwo w turnieju. Na ostateczne wyniki i miejsca w mistrzostwach musiały czekać na zakończenie drugiego spotkania.

UMKS MOS Wola Warszawa – UKS Atena Warszawa 0:2 (17:25, 22:25)

LTS mistrzem Mazowsza!!!

Punktualnie w same południe na parkiet wyszły legionowianki, które podejmowały KS Metro Warszawa. LTS od samego początku wszedł na właściwe tory i pewnie wygrał pierwszego seta do 17. W drugiej partii od stanu 9:3 dla podopiecznych trenera Pawła Kowala, rywalki zaczęły przejmować inicjatywę i doprowadziły do remisu po 14, a chwilę później objąć prowadzenie 16:14. Chwila przerwy dla młodziczek LTS-u i wszystko wróciło na właściwe tory. Legionowskie siatkarki odrobiły straty i pewnie pokonały Metro 25:20, zdobywając Mistrzostwo Mazowsza!

LTS Legionovia Legionowo – KS Metro Warszawa 2:0 (25:17, 25:20)

LTS Legionovia Legionowo: Dolecka, Szulc, Sobalska, Dąbrowska, Przybysz, Tylska, Łagida, Papszun, Bednarz, Ciejka (L), Polak (L).