Jabłonna. Z klatki schodowej skradziono rower – sprawdź, by nie paść ofiarą złodziei

cross-hexagon

Skradziony rower (fot. producent)

29 grudnia 2016 r.,  około godziny 3 w nocy z klatki schodowej bloku położonego przy ul. Leśnej w Jabłonnie skradziono rower. Policja zabezpieczyła zdjęcia złodziei z monitoringu.

– Skradziono męski rower marki Kross Hexagon X9 z klatki schodowej przy ulicy Leśnej w Jabłonnie. Rower jest czarno-zielony z szarymi wstawkami, czarne koła z białymi oblamówkami, rozmiar ramy XL, koła roz. 28. Numer ramy Y3L26061, Numer widelca CA140316. Wszystkich mogących coś wiedzieć na temat kradzieży rowerów przez dwóch panów, bardzo proszę o kontakt po numerem tel. 502244936. – napisała do naszej redakcji Pani Ewelina, której skradziono rower.

 

Policja potwierdza

W sprawie trwa policyjne śledztwo. – Potwierdzam przyjęte zawiadomienie o kradzieży roweru. Policjanci z KP Jabłonna prowadzą czynności w sprawie. Zabezpieczyliśmy nagranie z monitoringu. – informuje podkom. Emilia Kuligowska, oficer prasowy KPP w Legionowie.

Zatem wydaje się, że kwestią czasu jest zatrzymanie złodziei. Zalecamy szczególną ostrożność przy zakupie takiego roweru w atrakcyjnej cenie. W przypadku schwytania przestępców może okazać się, że stracimy zarówno pieniądze, jak i rower.

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 10

 1. Jaka kwestia czasu? Dostarczyłem zapis monitoringu w widocznymi pojedynczymi pryszczami złodzieja. Zaraz będzie rocznica kradzieży i nic. Nie minęło 30 dni, a postępowanie zostało umorzone. WSTYD!!!

 2. Ponadto zmuszony byłem zakupić twardy dysk, aby dostarczyć zapis monitoringu. Policja nie miała na co go zgrać!

 3. Przykra sprawa tym bardziej, że to dobry rower i pewnie dobrze służył. Mam coś bardzo podobnego ale firmowanego logo Indidana. Rower nie do zdarcia. Polecam dobre zapięcia U-Lock albo gruby łańcuch i kłódka.

 4. Na leśnej to policja potrafi tylko mandaty wlepiać za parkowanie. Nawet zadali sobie tyle trudu że po numerach rejestracyjnych sprawdzili gdzie mieszkam i przynieśli mi mandat do domu 🙂

 5. sami nie wlepiaja. Ktos milosierny zglasza. Zapewne ktos, kto wjezdza pod prad w Lesne Echa.

 6. Mi skradziono rower 28 listopada a juz 2 grudnia sprawa została umorzona mimo dostarczenia informacji o tym ze taki sam rower ktos przewoził 28 listopada rano w SKM do Warszawy – nic to . Umożone – rok zamkniety bez wiszącej sprawy. I oni chcą żeby zaufanie obywatela było do nich większe jak maja gdzieś sprawy tego samego obywatela!

 7. Biedna Pani Ewelina wobec braku parkingu na Lesnej chciala miec choc rower…a Policja faktycznie swistkami mach, skoro wczesniej UG w ciagu jednej nocy poustawial stosowne znaki. Wtedy Policja juz rankiem mandaty wlepiala. Bedzie ze dwa, trzy lata juz. Ale wtedy ludzie zamiast sie przeciwstawic kupili rowery….

 8. tak jak kolega wyzej napisal – kupujcie zamkniecia uksztaltne – rzeczywiscie nie do sforsowania. mozna pilowac cale zycie i nie pusci

  • I tu się mylisz nie ma zamknięcia nie do otwarcia…

   • ja mój rower zostawiam praktycznie wszędzie z tym zapięciem. były próby kradzieży alenikomu się nie udało. ja mam spokojną głowę

Dodaj komentarz