Dzisiaj

19°C
ciśnienie 1010 hpa,

Jutro

21°C
min. 16°C, maks. 24°C
ciśnienie 1008 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 1.7 µg/m3 (7% normy)Ozon gazowy (O3): 32.37 µg/m3 (27% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.7 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 16.9 µg/m3 (8% normy)

Jabłonna. Mikołajowe czytanie w Bibliotece im. księdza Jana Twardowskiego

Komentowanie wyłączone

foto: Biblioteka Gminna w Jabłonnie

We wtorek 5 grudnia Biblioteka Gminna w Jabłonnie zorganizowała dla przedszkolaków spotkanie mikołajkowe. Było czytanie, śpiewanie i słodycze od pani dyrektor.

Gminna Biblioteka w Jabłonnie często zaprasza do siebie przedszkolaki. Tym razem pretekstem do czytania był 6 grudnia, czyli dzień Św. Mikołaja. Właśnie o nim przeczytali dzieciom opowieść Danuta Maksymiuk z GCKiS oraz Sławomir Wieczorek z UG Jabłonna. Oprócz czytania, było też wspólne śpiewanie kolęd i piosenek związanych ze Św. Mikołajem i nadchodzącymi Świętami. Słodkie prezenty dla wszystkich dzieci rozdała dyrektor biblioteki Anna Czachorowska. Dzieciakom najwyraźniej podobała się taka zabawa, bo chętnie śpiewały i bardzo dobrze się bawiły na spotkaniu.

 

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 3

  1. To już wiem dlaczego inwestycje gminne leżą. Główny specjalista od środków zewnętrznych czyta bajki. Może do tego się nadaje…

  2. ja bym powiedział że nie wychodzi z roli……cho cho choooooo 😉

  3. Co sie czepiasz. Chłop lubi opowiadac ludziom bajki np. o budowie ścieżek rowerowych itp