Dzisiaj

13°C
ciśnienie 1016 hpa,

Jutro

15°C
min. 12°C, maks. 15°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 2 µg/m3 (8% normy)Ozon gazowy (O3): 64.32 µg/m3 (54% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.3 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 9.4 µg/m3 (5% normy)

Jabłonna. Skoda wpadła do rowu. 3 osoby ranne

Komentowanie wyłączone
wypadek boza wola 1

Wypadek w Bożej Woli, fot. OSP Jabłonna/facebook.

Do groźnego wypadku samochodowego doszło na ulicy Modlińskiej w Bożej Woli w gminie Jabłonna. Na skutek zderzenia się 2 aut, ranne zostały 3 osoby, w tym dwoje dzieci.

Jechał za szybko

Do zderzenia się skody i audi na drodze wojewódzkiej nr 630 w Bożej Woli w gminie Jabłonna doszło wczoraj (9 czerwca br.) tuż przed godziną 19. Ze wstępnych ustaleń lokalnych śledczych wynika, iż kierujący audi 30-letni mężczyzna jechał zbyt szybko i wjechał w tył jadącej przed nim skody. Na skutek zderzenia się tych 2 aut, skoda wpadła do przydrożnego rowu przewracając się na bok.

3 osoby ranne

Skodą podróżowały łącznie 4 osoby. 38-letniemu kierowcy nic się nie stało. Jadąca z nim 63-letnia kobieta doznała niestety urazu głowy oraz barku. Interweniujący na miejscu wypadku lekarze ratownicy przetransportowali ją do najbliższego szpitala. Również dwoje jadących tym autem dzieci, 9-letnią dziewczynkę i 11-letniego chłopca, mimo iż nic nie wskazywało na to, żeby odnieśli oni jakieś poważniejsze obrażenia, zabrano na obserwację do szpitala.

Kierowcy byli trzeźwi

Policjanci z drogówki ustali, że obaj kierowcy w chwili spowodowania wypadku drogowego byli trzeźwi. Oprócz policji i pogotowia ratunkowego, na miejscu tego groźnego wypadku interweniowało także i 5 zastępów strażackich. Ich działania polegały m. in. na odłączeniu akumulatorów w autach, kierowaniu wahadłowo ruchem drogowym, wyciągnięciu na prośbę policji skody z rowu za pomocą przyciągarki oraz uprzątnięciu porozrzucanych elementów obu pojazdów.