Legionowo. Dwa nazwiska i kompletnie pijany

pijany

14 lutego około godziny 18.00 Straż Miejska otrzymała prośbę o interwencje przy ulicy Leśnej. Powodem był hałas, jaki powodował spożywający tam alkohol mężczyzna.

Po dojechaniu na miejsce strażnicy zastali leżącego nietrzeźwego mężczyznę, który przedstawił się jako Stanisław Ł. i okazał legitymację osoby niepełnosprawnej. Zachowanie mężczyzny i mętne odpowiedzi wzbudziły jednak podejrzenia funkcjonariuszy. Strażnicy nie zaobserwowali żadnej dysfunkcji, która tłumaczyłaby posiadanie dokumentu o niepełnosprawności . Straż Miejska zdecydowała o przewiezieniu go do izby wytrzeźwień. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że przy pijanym znaleziono jeszcze inne dokumenty, wydane na nazwisko Kazimierza N.

Mężczyzna przyznał się, że to jego prawdziwe dane, a legitymację niepełnosprawnego znalazł i wkleił do niej swoje zdjęcie. Zamiast więc do izby wytrzeźwień trafił do Komendy Powiatowej Policji, gdzie prawdopodobnie zostanie mu postawiony zarzut fałszowania dokumentów.

fot. archiwum

 

 

Powiązane artykuły

komentarze: 5

  1. kate :

    Zapas fałszywych dokumentów? Lepsza byłaby fota agenta Tomka. Agent Kazimierz. Jakie miasto taki agent :-)

*

X
Gazeta Powiatowa

Wkrótce wielka nowość

dowiedz się o niej jako pierwszy!


Wyrażam zgodę na otrzymywanie od wydawcy Gazety Powiatowej newslettera z informacjami z terenu powiatu legionowskiego z zamieszczonymi w nim informacjami handlowymi, w tym z ofertami od partnerów wydawcy Gazety Powiatowej. Jednocześnie jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo do rezygnacji z otrzymywania newslettera.