Dzisiaj

29°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

27°C
min. 16°C, maks. 29°C
ciśnienie 1013 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7 µg/m3 (28% normy)Ozon gazowy (O3): 88.89 µg/m3 (74% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 4.7 µg/m3 (1% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 4.7 µg/m3 (2% normy)

Jabłonna. Tym razem święto gminy w rytmie disco polo

Komentowanie wyłączone
discopoowanie

fot. //discopolowanie.pl/

4 września w Jabłonnie na terenie zespołu parkowo – pałacowego odbędzie się impreza plenerowa z okazji Święta Gminy Jabłonna. W ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej wystąpią znane i cenione zespoły Calibra, Imperium, Vancouver i The Lovers.

Na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Jabłonnę czekają nie lada atrakcje. Dla najmłodszych będzie czekał park zabaw a w nim zjeżdżalnie, zamki, trampolina i euro – bangie. Amatorzy militariów ucieszą się z możliwości obejrzenia działa przeciwlotniczego i samochodu załadowczo – transportowego z rakietami. Właściciele psów obejrzą tresurę psów i nauczą się udzielać pierwszej psiej pomocy. A to tylko część atrakcji które przygotują organizatorzy. W tym samym czasie na scenie wystąpią młodzi artyści ze Studia Piosenki GCKiS, odbędą się pokazy Zumby i Taekwondo. A od godziny 18.00 na scenie rozpocznie się Festiwal Discopolowanie.

Organizatorami imprezy są Urząd Gminy Jabłonna i Gminne Centrum Kultury i Sportu. Partnerami i sponsorami wydarzenia są między innymi Starostwo Powiatowe w Legionowie, GAZ SYSTEM S.A., 32. Wieliszewski dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej, WKU Warszawa Śródmieście, LKS Lotos Jabłonna, Przychodnia Weterynaryjna w Jabłonnie.

/inf. UG Jabłonna/

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 12

 1. Disco polo? Czyli wielka chałtura w gminie Jabłonna. Myślałem że młody wójt jest w stanie zrobić coś bardziej ambitnego. Żałosna masówka po publikę czyli umbu umbu umbu. Panie wójcie słabo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. A miał być Stachursky i kałamarnica gminna.

 3. młody to proszę o wyrozumiałośc ,,młody i niedoświadczony’

 4. pierwszy taniec kerownik i kałamarnica w gminnym pasodoble w tle tancerki z ,,Sabat” przerwa i razem Dirty Gminny i skok do basenu.

 5. Jak takie atrakcje to i ja przyjdę

 6. Biorę przepustkę ze szpitala i tez będę.

 7. Na każdym kroku wychodzi słoma z butów. Gdzie my mieszkamy, to jakaś pop kultura i to nam fundują za publiczne pieniądze? Wstyd.

  • Chcialo sie na wsi mieszkac? Czy wies do szanownej przyszla, czy szanowna do wsi? To nie marudzic. Najwyzej nie przyjsc

 8. Znane zespoły?xd

 9. A dobrze bawiliscie sie przy muzyce filmowej? To moze dac Wam i sakralna? Wiejski festyn, wiejska myzyka. Przeciez nikt nie zmusza szanownych melomanow do przyjscia. Koncert szopenowski w Lazienkach za free- nie musicie sie ze wsia bratac.

  • A ty z kim się zbratałas tam gdzie zapłacą tam kłapiesz.

 10. Ale dlaczego koniecznie wieś = disco polo? Można zaprosić odrobinę bardziej wysublimowany zespół popowy