Legionowo. Plaga kradzieży w bloku przy ulicy Suwalnej? Mieszkańcy boją się włamywaczy

cube2

Ukradziony rower marki CUBE ATTAIN SL FLESH N RED, fot. czytelnik

Dzisiejszej nocy (1 grudnia br.) znów zniknął rower z jednej z piwnic mieszczących się w bloku stojącym przy ulicy Suwalnej 19 w Legionowie. To już kolejne włamanie w tym tygodniu w tym samym bloku. 3 dni wcześniej z piwnic tego budynku złodzieje wynieśli 4 inne rowery.

Kolejne włamanie przy ulicy Suwalnej

Tym razem złodziej bądź też złodzieje ukradli biały rower marki „Centurion”. Zarówno o tej ostatniej kradzieży jak i o kradzieżach 4 innych jednośladów z tego stojącego przy ulicy Suwalnej 19 w Legionowie bloku policja już wie. – Wszystkie włamania połączone z kradzieżami mienia w tym budynku zostały zgłoszone tutejszym policjantom – potwierdza podkom. Emilia Kuligowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji (KPP) w Legionowie. – Obecnie intensywnie poszukujemy sprawców tych przestępstw. Wszystkich świadków tych zdarzeń, bądź osoby posiadające inne cenne informacje w tej sprawie, prosimy o skontaktowanie się z funkcjonariuszami legionowskiej policji – apeluje zarazem rzeczniczka prasowa lokalnej komendy.

Z piwnic wyniesiono 5 markowych rowerów

To jest jakaś kpina!!! – żalą się okradzeni legionowianie z ulicy Suwalnej 19. Raptem kilka dni wcześniej, bo w niedzielę w nocy (28 listopada br.) ten sam blok też został splądrowany przez złodziei. Wówczas ktoś włamał się do 4 piwnic i wyniósł z nich łącznie 4 rowery, m. in. 2 marki „Romet” i 1 marki „Cube” oraz wiertarkę. – Apelujemy do pozostałych mieszkańców tej okolicy o wzmożoną czujność i zadbanie o odpowiednie zabezpieczenie, tak swoich piwnic, jak i pozostawionego w nich mienia – wraz z lokalną policją przestrzegają przed włamywaczami ostatnio okradzeni legionowianie z ulicy Suwalnej 19.