Dzisiaj

13°C
ciśnienie 1016 hpa,

Jutro

15°C
min. 12°C, maks. 15°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 2 µg/m3 (8% normy)Ozon gazowy (O3): 64.32 µg/m3 (54% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.3 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 9.4 µg/m3 (5% normy)

Luiza Złotkowska poruszyła Legionowo

Komentowanie wyłączone
Luiza Zlotkowska w Legionowi 2014_03

Dzisiaj (27.02) o godz. 16 w Arenie Legionowo z młodymi mieszkańcami Legionowa spotkała się multimedalistka olimpijska Luiza Złotkowska. Jedna z najlepszych polskich panczenistek w historii opowiadała o chwilach triumfu w na igrzyskach w Soczi. 

Luiza Złotkowska jest częstym gościem w powiecie legionowskim. Tuż przed igrzyskami spotkała się z dziećmi w Szkole Podstawowej w Olszewnicy Starej. Wtedy wszyscy życzyliśmy jej sukcesów na olimpiadzie.  Luiza spełniła nasze oczekiwania. Panczenistka, razem z trzema koleżankami z drużyny, zdobyła olimpijskie srebro. To drugi, po brązowym medalu w Vancouver, medal w dorobku tej  młodej, ale już bardzo doświadczonej łyżwiarki.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego obejrzenia zwycięskiego biegu z Rosjankami, który zapewnił nam srebrny medal olimpijski.

Ponowione deklaracje

W spotkaniu z Luizą Złotkowską uczestniczyli nasi lokalni samorządowcy. Był prezydent Roman Smogorzewski, był i starosta Jan Grabiec. Panowie zapytani przez reportera jednej z telewizji zgodnie potwierdzili, wczoraj zapowiedzianą, chęć budowy toru do łyżwiarstwa szybkiego. Bardziej odważny we wszelkich deklaracjach był prezydent Roman Smogorzewski, który potwierdził, że nasze miasto stać na współfinansowanie takiej inwestycji.

Po krótkiej rozmowie z dziennikarzami w Arenie Legionowo zaprezentowały się dzieci z klubu wrotkarskiego z Milanówka.  Jak się okazało, latem panczeniści bardzo często trenują „na kółkach”.

Potem Luiza rozdała kilkadziesiąt autografów, a na koniec pozowała do zdjęć z mieszkańcami Legionowa. Oczywiście dumnie prezentując srebrny medal z igrzysk w Soczi.

Spotkanie na Arenie prowadził Piotr Wyszyński, manager zawodniczki oraz spiker Areny Legionowo.

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 2

  1. halo, halo, sukcesów na olimpiadzie… olimpiada to okres między igrzyskami, który trwa 4lat, nie mylcie pojęć. Ja bynajmniej p. Luizie życzyłam wygranej na IO. A ten kryty tor dobry pomysł, ale obawiam się, że to kolejna pokazówka naszych samorządowców.