Dzisiaj

29°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

27°C
min. 16°C, maks. 29°C
ciśnienie 1013 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7 µg/m3 (28% normy)Ozon gazowy (O3): 88.89 µg/m3 (74% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 4.7 µg/m3 (1% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 4.7 µg/m3 (2% normy)

Legionowo. Głosujemy na remont biblioteki w ZSO nr 2

Komentowanie wyłączone
zso-2-szkola

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie (fot. GP/kg)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie jako jedyna placówka z terenu powiatu legionowskiego może wygrać remont biblioteki organizowany przez PEKAES Pomaga. Aby do tego doszło, szkoła potrzebuje Waszych głosów. 

Jutro (15 października) zacznie się głosowanie na 28 bibliotek z całej Polski. Dziesięć z nich, które zbierze najwięcej głosów, wygra remont. Głosować można TUTAJ do 5 listopada. Wyniki zostaną opublikowane do 15 listopada.

Legionowska szkoła sama zgłosiła swój udział w konkursie i jest to jedyna placówka z powiatu legionowskiego, która powalczy o nagrodę. Kandydatów można było zgłaszać od 15 września do 8 października 2014. W tym celu należało wysłać dokumentację zdjęciową części biblioteki, które wymagają remontu. Obostrzeniem była maksymalna szacunkowa wartość remontu, mieszcząca się w kwocie 10 tys. zł netto.

Biblioteka w ZSO 2 mieści się na 1 piętrze budynku szkoły. Od powstania szkoły, czyli od 30 lat, nie była ani remontowana, ani malowana. Kilkakrotnie zmieniano ustawienie mebli, w związku z tym są liczne ślady na ścianach (dziury po kołkach, pęknięcia). Niektóre meble też mają tyle lat co biblioteka (5 regałów na księgozbiór podręczny i 2 na ekspozycję prasy metodycznej).