Stacja Frajda – miejsce dla rodzin: warsztaty, urodziny, kawiarnia

stacja-frajda

Stacja Frajda to sala zabaw z salkami na warsztaty, zajęcia sportowe czy urodziny, a do tego kawiarnia zachęcająca aromatem kawy i domowym ciastem.

Małymi krokami idziemy dalej. Nasz sukces to Zespól Stacji Frajda, któremu nie brak entuzjazmu, oraz stali klienci, którzy nas docenili i razem z nami spędzają wolny czas.

Zależy nam na własnych pomysłach i inicjatywach, nie chcemy kopiować rozwiązań konkurencji, bo wierzymy, że na naszym lokalnym rynku jest miejsce na nowe inicjatywy. Dzieci szybko się nudzą, więc mamy bardzo wymagających klientów 🙂 Zaskakiwać ich – to dopiero jest wyzwanie!

 

Nasza oferta

URODZINY – imprezy urodzinowe z możliwością przeprowadzenia warsztatów czy animacji J

MAMA i JA – dzieci wraz z opiekunem poznają świat poprzez zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne czy gry słowne. Wykorzystujemy elementy sensoplastyki – czyli dotykamy i często się brudzimy.

Warsztaty LEGO Klocki Twórcze Budowanie z Akademią Iwony Kalaman to zajęcia poruszające wyobraźnię, współpracę w zespole i przede wszystkim klocki LEGO, które kocha i mały i duży.

JOGA DLA DZIECI – metoda rainbowkids joga. Zajęcia poprzez zabawę i wyobraźnię- magiczna podróż za każdym razem w inna przygodę. Podróż na Marsa czemu nie ? ☺

KLUB MAM – to nowy projekt. Udostępniamy naszą powierzchnię grupie mam, które spotykają się u nas cyklicznie przy kawie i ciastku. Czas wspólnie spędzony można dowolnie zapełnić warsztatami lub po prostu spotkać się i spokojnie poplotkować.

 

Nasza przestrzeń umożliwia nam stworzenie praktycznie każdego typu zajęć. Nie ograniczamy się, staramy się słuchać naszych klientów i wychodzić na wprost ich oczekiwaniom. Tym właśnie ma być Stacja Frajda, miejscem, które ma dawać radość wszystkim.

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca RODZINNE ŚNIADANIA. Pyszne domowe jedzenie, rodzinna, przyjazna atmosfera. W międzyczasie staramy się urozmaicać dodatkowe atrakcje: kino na poduchach, warsztat plastyczny, animacje dla dzieci, spotkanie z ekspertem, pokaz kulinarny.

stacja-frajda1Na co mogą liczyć goście, którzy Nas odwiedzą?

Dzieci na dobrą zabawę w świecie kolorowych zabawek, magicznych kulek w Sali zabaw.

Na zajęcia i warsztaty, które swoim programem przyciągają nie tylko dzieci ale i rodziców. Do dyspozycji dzieci jest sala kreatywność, gdzie można dowolnie korzystać z artykułów plastycznych, a miłe “ciocie” pomogą zrobić koraliki, smoka z rolek po papierze czy własnego minionka.

Rodzice mogą spokojnie spędzić czas w kawiarni przy aromatycznej kawie, kolorowej gazecie czy ciekawej książce lub skorzystać z chwili relaksu w naszym ogródku.

Stacja Frajda to przestrzeń dla dużych i małych, codziennie staramy się zaskakiwać naszych gości czymś nowym. Kartonowe puzzle, klocki do konstrukcji przestrzennych, puzzle, gry planszowe – nasze wyposażenie staramy się na bieżąco uatrakcyjniać o nowe gry, zabawki czy regał z książkami.

Zespół Stacji Frajda to doświadczone i zawsze pomocne „ciocie” , które chętnie pomogą w każdej sprawie, a naszym celem jest znać imiona dzieciaków i sprawić, aby każde wyszło z uśmiechem (nawet jeśli kryzys pojawia się przy wyjściu w szatni) – szybko reagujemy i po chwili rozmowy dzieciaki jednak udaje się przekonać, aby z uśmiechem  wyszły z Frajdy – bo jutro też jest dzień!

stacja-frajda