Dzisiaj

16°C
ciśnienie 1014 hpa,

Jutro

11°C
min. 11°C, maks. 16°C
ciśnienie 1014 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 4.4 µg/m3 (18% normy)Ozon gazowy (O3): 74.3 µg/m3 (62% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.5 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 2.1 µg/m3 (1% normy)

Nieporęt. Kolizja trzech aut w Wólce Radzymińskiej

Wólka Radzymińska 03

foto: P. Mostowiec

W sobotnie przedpołudnie w Wólce Radzymińskiej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i policja w powiatu Wołomińskiego.

Mimo pięknej pogody i doskonałej widoczności w sobotnie przedpołudnie na ul. Pogonowskiego w Wólce Radzymińskiej doszło do zderzenia aż trzech pojazdów osobowych. Na miejsce zostały zadysponowane dwie jednostki straży pożarnej. Pojawili się też policjanci z Marek. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń i całe zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja.

– Przed przybyciem na miejsce pierwszego zastępu wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu o własnych siłach opuściły pojazdy i nie wymagały pomocy medycznej – informuje dyżurna PSP Legionowo. Działania strażaków polegały tylko na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i zneutralizowania płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z pojazdów.