Nieporęt. Zderzenie taksówki z dostawczym na skrzyżowaniu Jana Kazimierza z Izabelińską

kolizja-jana-kazimierza

fot. GP/kg

W piątek (30 grudnia) ok. godz. 10:00 na skrzyżowaniu ul. Jana Kaziemierza i Izabelińskiej zderzyły się 2 samochody.

Na skrzyżowaniu wyposażonym w sygnalizację świetlną, w pobliżu marketu Anna, zderzyły się taksówka, która wyjeżdżała z ulicy Izabelińskiej, i samochód dostawczy poruszający się ul. Jana Kazimierza.

Bez ofiar

Medycy na miejscu udzielili pomocy kierowcy taksówki. Były to jednak nieznaczne obrażenia barku i obyło się bez konieczności przetransportowania do szpitala. W samochodzie dostawczym jechały 2 osoby, żadna z nich nie odniosła obrażeń.

Bez utrudnień

Strażacy szybko poradzili sobie z uprzątnięciem drogi. Zarówno Izabelińska jak i Jana Kazimierza są przejezdne.

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 4

  1. Jebane wieśniaki nagminnie przejeżdżają na czerwonym Jana Kazimierza. A strażnicy texasu z komisariatu zamiast wpierd….ć hamburgery albo spać po krzakach powinni to kontrolować!!!

  2. Zapraszam mundurowych na nowo wybudowane światła koło byłego” pogotowia”..cóż, że światła czerwone…piesi i tak przechodzą jak chcą…ostatnio strąbiłem jedną babkę starszego wieku przechodząca na czerwonym, gdy ja miałem zielone….I co? i nic…..Poźniej tak sobie postałem kilka minut i przeliczyłem 50 zł mandatu na osobę wyszło mi 650 zł do budzetu państwa…..Nie dośc ,że społeczeństwo głupie to i policja niemrawa

  3. Zapraszam mundurowych na nowo wybudowane światła koło byłego” pogotowia”..cóż, że światła czerwone…piesi i tak przechodzą jak chcą…ostatnio strąbiłem jedną babkę starszego wieku przechodząca na czerwonym, gdy ja miałem zielone….I co? i nic…..Poźniej tak sobie postałem kilka minut i przeliczyłem 50 zł mandatu na osobę wyszło mi 650 zł do budzetu państwa…..Nie dośc ,że społeczeństwo głupie to i policja niemrawa

  4. Na tym skrzyżowaniu kierowcy notorycznie przejeżdżają na czerwonym. Wyjeżdżając z Izabelińskiej bądźcie bardzo ostrożni.

Dodaj komentarz