Dzisiaj

17°C
ciśnienie 1014 hpa,

Jutro

11°C
min. 11°C, maks. 16°C
ciśnienie 1014 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 3.2 µg/m3 (13% normy)Ozon gazowy (O3): 71.77 µg/m3 (60% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.6 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 3.3 µg/m3 (2% normy)

Miss Polonia 2018 – najpiękniejsze warszawianki w Galerii Północnej!

miss-galeria-polnocna

Już w najbliższą sobotę, 9 czerwca o godzinie 18.00 Galeria Północna stanie się miejscem wyjątkowej gali regionalnego finału konkursu Miss Polonia 2018. Piętnaście uczestniczek wyłonionych podczas castingów w Galerii Północnej powalczy o przepustkę do ogólnopolskich finałów prestiżowego konkursu.

 

Wybory Miss Polonia to najbardziej prestiżowy i najstarszy konkurs piękności w Polsce. W ciągu 87 lat konkursu koronę nosiło 39 Polek. Wyróżnienie przyznawane jest na rok, ale tytuł jest dożywotni. Laureatki konkursu biorą udział w licznych międzynarodowych wydarzeniach, takich jak Miss Universe, Miss World i Miss International. Dla wielu udział w konkursie był także początkiem niezwykłej kariery w modelingu czy aktorstwie. Już 9 czerwca taką szansę otrzymają też laureatki regionalnego finału konkursu Miss Polonia 2018 w Galerii Północnej.

Kandydatki do tytułu Miss zostaną ocenione przez profesjonalne jury, w którym zasiądzie m.in. Agata Biernat, Miss Polonia 2017 i Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011. Uczestniczki wystąpią przed publicznością między innymi w kostiumach kąpielowych i strojach wieczorowych, a także oczarują jury podczas indywidualnych prezentacji. Zwyciężczyni i laureatki regionalnych eliminacji w Galerii Północnej wezmą udział w kolejnych etapach wyborów Miss Polonia 2018.

Regionalny konkurs Miss Polonia 2018 w Galerii Północnej odbędzie się na parterze, w pasażu przed sklepem TK Maxx przy wejściu od strony ulicy Trakt Nadwiślański. Gala zaplanowana została w godzinach 18:00-20:00. Dla publiczności zgromadzonej w Galerii Północnej wydarzenie będzie okazją do kibicowania uczestniczkom w drodze do korony i szansą na ciekawe spędzenie wolnego czasu. W części artystycznej pokazu wystąpią Karolina Artymowicz, laureatka programu Idol i Adam Stachowiak, finalista The Voice of Poland. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia dostępne są na stronie www.misspolonia.com.pl.