Uwaga nadwaga! Naturhouse zaprasza na bezpłatne konsultacje

naturhouse-glowne

Problem nadwagi i otyłości dotyka coraz większej liczby Polaków, nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Według danych statystycznych z 2015 roku już co drugi z nas cierpi z tego powodu, a liczba ta wciąż rośnie.

I nie jest to wyłącznie problem estetyczny lub dotyczący naszego komfortu psychicznego. Jest to przede wszystkim olbrzymie obciążenie zdrowotne, przyczyniające się m.in. do rozwoju nadciśnienia, nieprawidłowego poziomu cholesterolu, insulinooporności, cukrzycy typu 2 lub całego zespołu metabolicznego. Ma również negatywny wpływ na naszą kondycję fizyczną i sprawia, że czujemy się źle, jesteśmy przemęczeni, osłabieni i skłonni do depresji.

Dlaczego tyjemy?

Główną przyczyną pojawiających się nadmiernych kilogramów są nieprawidłowe nawyki żywieniowe i brak ruchu. Intensywny tryb życia, praca i obowiązki domowe często nie pozwalają nam na przygotowywanie wartościowych odżywczo posiłków oraz na regularne ich spożywanie. Z półek sklepowych wybieramy więc to co najprostsze i najszybsze w przygotowaniu: wysoko przetworzone, gotowe dania lub fast foody, a do tego słone przekąski i słodycze.

 

Co robić?

Co powinniśmy zrobić, jeśli już oceniamy swoją wagę jako zbyt dużą bądź chcemy zapobiec wystąpieniu nadwagi lub otyłości w przyszłości? Skąd czerpać wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i jak ją wdrożyć w życie codzienne? W odpowiedzi na te pytania pomocna będzie z pewnością wizyta u dietetyka. Dietetyk jako ekspert w dziedzinie żywienia i specjalista od chorób dietozależnych odgrywa olbrzymią rolę nie tylko w prawidłowej edukacji żywieniowej i całym procesie odchudzania, ale także jest wsparciem psychicznym i motywacją do zmiany. Dietetyk na podstawie badań ocenia skalę naszego problemu, jego przyczyny i wybiera dla nas najlepsze rozwiązanie. Przygodę ze zdrowym stylem życia, warto więc rozpocząć pod okiem specjalisty, aby mieć pewność, że będzie ona odpowiednia dla naszego organizmu, a zatem bezpieczna.

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania dietetyków w Centrum Dietetycznym Naturhouse – światowym liderze w odchudzaniu i reedukacji żywieniowej. Ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie żywienia i dietetyki sprawiło, że zyskujemy coraz większą popularność. O skuteczności naszej metody świadczą tysiące metamorfoz osób, które nie tylko osiągnęły swój cel – idealną wagę, ale także utrzymują ją do dziś, bez efektu jojo. Sekret naszej metody tkwi w prostocie i wygodzie jej stosowania, ale także w spersonalizowanym podejściu do klienta i motywowaniu go do działania.

Bezpłatne konsultacje

W związku z trwającą do końca listopada ogólnopolską akcją ,,Uwaga Nadwaga”, której ambasadorką jest aktorka Katarzyna Bujakiewicz, zachęcająca wraz z nami do podjęcia walki z nadwagą i otyłością, oferujemy w naszej poradni bezpłatne konsultacje z dietetykiem. Wizyty w Naturhouse to pewność, że wybieramy właściwą metodę do swojego problemu i możemy zyskać szczupłą sylwetkę i zdrowie na lata.

Zapisy na bezpłatne konsultacje możliwe są pod numerem telefonu 668 116 677 lub za pośrednictwem linku: //konsultacje.naturhouse-polska.pl/ . Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na facebooku, na którym umieszczamy wiele ciekawych dietetycznych przepisów i ciekawostek dotyczących zdrowego stylu życia.
Dietetyk Naturhouse

mgr inż. Aleksandra Pasternak

naturhouse