Dzisiaj

29°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

27°C
min. 16°C, maks. 29°C
ciśnienie 1013 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7 µg/m3 (28% normy)Ozon gazowy (O3): 88.89 µg/m3 (74% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 4.7 µg/m3 (1% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 4.7 µg/m3 (2% normy)

Prawybory. Kto do Sejmu z powiatu legionowskiego?

Komentowanie wyłączone
prawybory-glowne

Grafika (GP)

25 października odbędą się wybory parlamentarne, w których wybierzemy łącznie 460 posłów i 100 senatorów. Mieszkańcy powiatu legionowskiego w wyborach do sejmu głosować będą z 20 okręgu, który swoim zasięgiem obejmuje powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski -zachodni i wołomiński. Z tego terenu mandat posła otrzyma 12 kandydatów. W wyborach do senatu głosować będziemy z okręgu nr 40, który swoim zasięgiem obejmuje powiaty legionowski, nowodworski, warszawski zachodni i wołomiński. Z tego terenu wybrany zostanie 1 senator.

Proponujemy Państwu zabawę, w której chcemy przybliżyć kandydatów do Parlamentu z powiatu legionowskiego. Który z nich cieszy się waszym zaufaniem? Na kogo oddalibyście swój głos w najbliższych wyborach. Głosujcie i śledźcie wyniki prawyborów na www.gazetapowiatowa.pl.

Głosować możecie SMS-ami lub za pomocą kuponów, które zostaną wydrukowane w trzech kolejnych najbliższych wydaniach (29 września, 6 i 13 października) tygodnika Gazeta Powiatowa. Jeden SMS to 2 głosy „ZA” wybraną kandydaturą. Jeden kupon wycięty z tygodnika to równowartość 5 głosów „ZA” wybraną kandydaturą. Wyniki naszego plebiscytu poznamy już 16 października.

NAGRODY:

Laureaci trzech pierwszych miejsc Plebiscytu „Prawybory 2015 – Parlament” zostaną zaprezentowani na łamach Tygodnika Gazeta Powiatowa we wtorek 20 października 2015 r. oraz na stronie internetowej www.gazetapowiatowa.pl. Zwycięzca otrzyma na łamach Tygodnika prezentację wielkości 24 modułów, laureat drugiego miejsca otrzyma prezentację wielkości 12 modułów, laureat 3 miejsca otrzyma prezentację wielkości 6 modułów. Wizerunki laureatów plebiscytu zostaną zaprezentowane na okładce Tygodnika Gazeta Powiatowa 20.09.2015 r.

Prawybory. Kto do Parlamentu z powiatu legionowskiego?

[plebiscyt id=”76025″ grupa=”Platforma Obywatelska” pokaz_stopke=”0″]

[plebiscyt id=”76025″ grupa=”Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni” dodaj_css=”0″ pokaz_stopke=”0″]

[plebiscyt id=”76025″ grupa=”Kukiz’15” dodaj_css=”0″ pokaz_stopke=”0″]

[plebiscyt id=”76025″ grupa=”Prawo i Sprawiedliwość” dodaj_css=”0″ pokaz_stopke=”0″]

[plebiscyt id=”76025″ grupa=”Nowoczesna Ryszarda Petru” dodaj_css=”0″ pokaz_stopke=”0″]

[plebiscyt id=”76025″ grupa=”KORWiN” dodaj_css=”0″ pokaz_stopke=”0″]

[plebiscyt id=”76025″ grupa=”Polskie Stronnictwo Ludowe” dodaj_css=”0″ pokaz_stopke=”0″]

[plebiscyt id=”76025″ grupa=”KWW Zbigniewa Stonogi” dodaj_css=”0″ pokaz_stopke=”0″]

[plebiscyt id=”76025″ grupa=”Wybory do Senatu” dodaj_css=”0″]

Regulamin plebiscytu

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 53

 1. Typowe odzwierciedlenie nastrojów społecznych PSL i PO na czele heheheheheh

 2. Pan Cichocki obiecał pracować ciężko dla społeczeństwa. Sprawdziłam w BIP Legionowo. Na sesjach rady miasta jak jest to się nie odzywa. żadnej inicjatywy nie podniósł. W komisjach w których jest raz zabrał głos na temat powołania rady miasta i raz potwierdził że brakuje miejsc na rowery na Piłsudskiego. Przygotuję szerszą publikację na temat aktywności radnych jeszcze przed wyborami. Ciekawa choć krótka lektura…..

  – ogólnie wypowiedzi są na poziomie: „warto o tym podyskutować”; „dziękujemy za działania” „zapraszam na wesele” – to tyle merytoryki.

  • Pani Aniu,

   podobno Pan Cichocki, który ma 27-28(?) lat zarabia 100 000 zł (!!!) na państwowych etatach. Coś Pani wie na ten temat? To prawda? Wierzyć mi się nie chce. Eksperci tyle nie zarabiają o zwykłych Polakach nie wspominając…

   • te dane są jawne i są dostępne na stronach legionowo.pl w zakładce bip. co do kwot to jak ktoś zarabia to znaczy że wykonuje swoje powierzone zadania. Pod zastanowienie w przypadku Radnego P. C. można poddać dwa aspekty:
    – co takiego zrobił Radny Cichocki dla Miasta Milanówka że Miasto Milanówek wypłaciło mu za umowy zlecenie 34.800 zł w ubiegłym roku
    – druga wątpliwość to już poważniejsza sprawa, ponieważ w oświadczeniu majątkowym (pierwszym, które składa Radny w ciągu 30 dni od zaprzysiężenia-oświadczenie złożone w dniu 26 listopada 2014 roku) oświadczył że w okresie od stycznia do maja 2014 roku zarobił w KPRM 17.682,16 zł a w oświadczeniu składanym w 2015 roku w dniu 22 kwietnia 2015 oświadczył, że w okresie od stycznia do maja 2014 roku w KPRM zarobił 24.874,15 zł….. a to chyba już KK, ale zakładam że US i Rada Mista oraz Prokuratura muszą się wypowiedzieć, ja tylko widzę nieścisłości a nie sugeruję celowego pominięcia faktów lub innych okoliczności które są pewnie wyjaśniające dla rozbieżności.

    • „Miasto Milanówek wypłaciło mu za umowy zlecenie 34.800 zł w ubiegłym roku” – ile?????????!!!!!!!!!!! Przepraszam, za co taki hajs?!

     • No tego nie wie nikt. co więcej wpisując w wyszukiwarce na stronie miasta Milanówek nazwisko Cichocki otrzymujemy ZERO wyników

     • Jezu…kto to siedzi i sprawdza takie pierdoły…..co za polaczki cebulaczki….nie macie się czym zająć ? czy to jakiś kontrkandydat hahahahahahah………
      normalny człowiek by się spytał wprost pana cichockiego przeciez ma fb publicznego ?

 3. Wspaniała inicjatywa.

  • cebulakiem jest kto? ten co na 3 etatach państwowych pracuje czy ten co pyta co ten pierwszy robi w ramach swojej pracy? a ten pierwszy, mamy całe szczęście w mirę jawność działań naszych przedstawicieli we władzach, robi niewiele, albo bardzo niewiele. ja mam 1800 zł netto i będę te pytania zadawać

 4. Ale i nieciekawa perspektywa (dla niektórych kandydatów) 🙂

 5. Tendencyjna ta sonda. Naprawdę myślicie, że mieszkańcy Legionowa będą głosować tylko na mieszkańców Legionowa?

  • nie będą głosować …na mieszkańców Legionowa .. w sumie-” wybrańcy” także ci z Legionowa i tak stwierdzą potem,że skoro zostali wybrani „przez naród ” to są „wybrańcami narodu”/patrz -partii politycznych/ a nie Legionowian…więc o co to halo…że nic dla nas nie zrobili? my mamy ich tylko wybrać …a oni zrobią tak jak chcą ich wodzowie ..ot to…

 6. Pan Żaryn?…co ma IPN do Legionowa ? aaaa…wiem ..badacz szkoły MSW…zapewne będzie miał nasz okręg z tego tytułu fory w Sejmie …po zdobyciu władzy przez ugrupowanie które kieruje się zasadami tam wykładanymi…”kto nie z nami ten przeciw”…

 7. Wy tu się produkujecie w temacie „kto do sejmu”, który zresztą można określić zbiorczo „z życia marionetek” (mistrz Bergman onegdaj nakręcił film na ten temat) – no bo jakie po prawdzie znaczenie ma to, czy to będzie Kowalski czy akurat Iksiński? – wszak wszyscy partyjni, więc lojalni. Mnie za to bardziej ciekawi pytanie: kto do rządu z powiatu legionowskiego?
  Otóż magiel huczy że nasz wójt jest – jak to mawia pewien pan o wyjątkowo brzydkim pseudonimie – „w grze”. 😉
  Ponoć już jakiś czas temu został zauważony i od tego czasu „ważne osoby” z partii przyglądają się z uwagą jego kolejnym poczynaniom. Podobno przyglądają się z rosnącym zainteresowaniem.
  Skądinąd wiem że sam zainteresowany studzi emocje tłumacząc że tak w ogóle to wpierw zamierza zrealizować to wszystko co obiecał wyborcom na pierwszy rok urzędowania (przypominam: 1 rok kadencji – rokiem projektów 🙂 )
  Och, gdyby ten sen złoty się ziścił, nasz człowiek byłby bezsprzecznie jednym z najprzystojniejszych ministrów.
  Oops! Czy aby nie napisałem za dużo…

  • a co szlpdzi byc mito’menem 🙂

  • A Panu Latającemu Cholendrowi intensywne słońce niedawno zakończonego lata nie wypaliło bałwochwalstwa wójta. Brawo On! Uwaga, takie nawiązywanie do przystojniactwa może wywołać nieprzyjemną falę komentarzy. Niektórym wszystko się kojarzy. Wiadomo z czym.
   Po nieudanych próbach wPISania się na listę wyborczą, równie nieudane będzie pójście w ministry. Nawet tak nędzne towarzystwo nie nabierze się na taką nędzę.

   • „takie nawiązywanie do przystojniactwa może wywołać nieprzyjemną falę komentarzy” – spokojnie, wszak już starożytni Grecy doceniali walory męskiej przyjaźni. I machając ręką na komentarze mawiali: „prawdziwa cnota krytyk się nie lęka” (przepraszam, ale nie pamiętam jak to było po łacinie)
    „Po nieudanych próbach wPISania się na listę wyborczą (…)” – monsieur Fekal colporter une rumeur. Znaczy się dowody poprosze. 🙂

 8. Boże strzeż Polskę przed takimi czarodziejami jak JaCho.

 9. Wszyscy maja swoje za uszami 🙂 ale ja uważam że i tak najlepszym kandydatem jest z nich ten cały Jan Grabiec.

 10. Wszyscy? Za uszami? Po 8 latach władzy PO i PSL?

  • A towarzysz Płaszczak, któremu wykopki na działce zrobiła firma zaprzyjaźniona z oskarżonym byłym szefem ZUS. nota bene spowinowaconym z klanem trzymającym władzę w lokalnym PIS to pies?

   • Nie możesz się doczekać? Spokojnie, jeszcze tylko 32 dni. Ja czekałem 8 lat:)

    • Pamięta ktoś czasy gdy Ikea wchodziła na polski rynek? Na pustych bilbordach widniały napisy o zaskakującej treści – mniej więcej: „po 25 października wielu będzie siedzieć”. Prorocza kampania (1991 rok!) 🙂

     • Sprostowanie nieścisłości 😉
      Rzeczona kampania firmy Ikea „wisiała” się na bilbordach w 1993 roku. Bilbordy zawisły w gorącym okresie, w którym w RP nie było parlamentu. Wybory parlamentarne w 1993 roku odbyły się w połowie września.

      Kampania teaserowa Ikei opierała się na 3 hasłach:
      – Po 25 sierpnia odnajdziesz szczęście w łóżku
      – Po 25 sierpnia wielu będzie siedzieć
      – Po 25 sierpnia bogaci odkryją, że pieniądze to nie wszystko.
      Najpierw „wisiały” białe reklamy wyłącznie z kolorowymi (powyższymi) hasłami. Potem do haseł dodano logo Ikei oraz zdjęcia produktów.

 11. Kolejnych ciągnie do Koryta żenada wiele słów by zdobyć uznanie a potem będzie jedna wielka olewka czyli standard

 12. Na pewno nie zagłosuję na Cichockiego…

  • a kogo to interesuje na kogo zagłosujesz czy nie? 🙂
   Chciałes (aś) cos pokazać ?
   od razu widać, że to jakiś miły „znajomy”

 13. Pozwolę sobie wkleić pytania, jakie Pan Adam zadał Panu Przemkowi Cichockiemu pod innym artykułem. (Ja też czekam na odpowiedzi):
  – co udało się Panu zrobić dla Legionowa przez rok pracy jako Członek Rady Miasta (konkretnie niech Pan powie, jakie są efekty, niech nie mają obłudnicy wątpliwości)
  – w czym jak Pan pisze ogranicza Pana mandat Radnego, o jakie możliwości pracy w Sejmie chodzi (też konkretnie)
  – jaki ma Pan program (też konkretnie, punkt po punkcie – tylko obawiam się że basen i przebudowa drogi krajowej już przejął Pan Grabiec ale Pan ma na pewno lepsze pomysły)
  – co Pan sądzi o finansowaniu partii – zlikwidować czy nie?
  – służba zdrowia, budować szpital w Legionowie czy nie? Startował Pan z listy Prezydenta Miasta który podpobnie jak jak nie uważa że ten temat jest najpilniejszy. Co Pan o tym sądzi?\
  – Krus – likwidować czy nie? startuje Pan z list PSL do sejmu i z list Prezydenta związanego z PO do Rady – jestem ciekawy odpowiedzi
  – co Pana łączy z Radiem Hobby w którym Pan ma swoją audycję a które jest własnością jednej z legionowskich fundacji której Pański pracodawca i inne instytucje związane (obsadzone ludźmi PSL) udzielają potężnych dotacji
  Myślę że uczciwa odpowiedź na powyższe pytania zamknie usta obłudnikom i nie będzie trzeba kasować komentarzy na tym forum.
  Pozdrawiam

  • Po co odpowiadać,skoro można delikatnie „punktować” plebiscyt i mieć prezentację w gazecie. Ja jestem w stanie poświęcić kilkaset złotych na wydrukowanie ulotki z sukcesami Radnego Przemysława „Deptak” Cichockiego jeżeli okaże się, że jest w tych prawyborach finalistą. Nawet wskażę jego sukcesy (bo są) np.: uczestnictwo jego brata w „wypadzie” do Norwegii jako delegacja młodzieży legionowskiej. sporo tych sukcesów jest, a taki młody polityk (jak się okazało) działający w między czasie dla Milanówka. 🙂

 14. Niektórzy zostali radnymi dzięki głosom swoich znajomych z fb no proszę wielu pewnie pisało wiadomości do nich żeby zagłosowali na ich osoby więc tak naprawdę niektórzy nie są za zasługi tylko dzięki swojemu cwaniactwu i znajomościom taka jest prawda. Opowiadają wiele by uzyskać akceptacje a co za tym idzie potrzebne glosy a po wszystkim zapomną i siądą na laurach więc tak jak w ogólnokrajowym tak i tutaj liczy sie tylko to by dostać się do koryta

 15. Oby więcej takich ludzi jak P.Cichocki, dajcie spokój hejterzy powinniście wiedzieć że większość działań Radnych RM odbywa się w komisjach a przede wszystkim w terenie wśród mieszkańców a tam P. Cichockiego widać najbardziej. A wypominanie zarobków jest przejawem czystej zazdrości i jest nie na miejscu.

  • No to dla przykładu Komisja Rozwoju Miasta – Członek Cichocki i jego aktywności:
   dnia 24 sierpnia 2015 r. – nie brał udziału/nie wypowiedział się
   dnia 1 lipca 2015 r – nie brał udziału/nie wypowiedział się
   dnia 22 czerwca 2015 r. – nie brał udziału/nie wypowiedział się
   dnia 8 czerwca 2015 r. – nie brał udziału/nie wypowiedział się
   dnia 21 maja 2015 r- o jest sukces „odbyła się dyskusja, w której wzięli udział: przewodniczący komisji, przewodniczący rady oraz radni: Przemysław Cichocki, Andrzej Piętka, Leszek Smuniewski, a także zastępca prezydenta Marek Pawlak i naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Aleksander Rogala.
   W trakcie dyskusji członkowie komisji sugerowali przedstawicielom urzędu miasta stworzenie koncepcji udrożnienia ruchu w mieście, szczególnie w jego centrum.”

   Sprawdziłem 5 ostatnich, na więcej przyjdzie czas. W tym czasie były poruszane następujące tematy nad którymi pracowały komisje:
   ta z dnia 24 sierpnia 2015 r.:
   1. Stanowisko komisji w sprawie pisma Komitetu Protestacyjnego Mieszkańców Wspólnot Mieszkaniowych: 31, 37, 55 przeciwko zabudowie mieszkaniowej działki 1/30 z 27 czerwca 2015 r.
   2. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na podwyższenie kapitału zakładowego Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Kanalizacyjnego „Legionowo” Spółka z o.o.
   3. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na ustanowienie służebności przesyłu na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Miejskiej Legionowo, na rzecz PGE Dystrybucja S.A. z siedzibą w Lublinie.
   4.Opracowanie wniosków do budżetu gminy na 2016 r.
   5. Sprawy wniesione.
   6. Wolne wnioski.

   ta z dnia 1 lipca 2015 r:
   1. Omówienie koncepcji „rewitalizacji” terenu targowiska miejskiego.
   2. Sprawy wniesione.
   3. Wolne wnioski.

   ta z dnia 22 czerwca 2015 r.:
   1. Analiza koncepcji rozwoju sieci ścieżek rowerowych, stacji rowerowych i tras dla rolkarzy na terenie miasta Legionowo.
   2. Omówienie potrzeb i możliwości budowy tunelu pod torami kolejowymi w ulicach Polna-Kwiatowa.
   3. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Miejską Legionowo 4 lokali mieszkalnych, znajdujących się w budynku położonym w Legionowie przy ul. Tadeusza Kościuszki 8.
   4. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na wydzierżawienie części nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Legionowo, osobie, która korzystała z tej nieruchomości na podstawie umowy zawartej na okres 3 lat, położonej w Legionowie przy ulicach Piotra Wysockiego i Jana III Sobieskiego.
   5. Sprawy wniesione.

   – Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legionowo dla terenu oznaczonego symbolem 21U w zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przyjętej uchwałą nr XXIII/291/2008 Rady Miasta Legionowo z dnia 3 września 2008 r.

   zestawiam teraz 3 ostatnie. jasno wynika że Pan Cichocki się nie udziela i nie pracuje na rzecz Miasta więc niech skończy pierdoły opowiadać że go mandat Radnego ogranicza

   • hahahha detektyw sie znalazł………

    • śmiejesz się z czego? że ktoś poświęcił 5 minut na sprawdzenie co wybrani Radni Miasta robią na jego rzecz? takie rzeczy powinny być publikowanie w formie biuletynów. nie czepiam się Cichockiego ale fajnie by było obejrzeć to co zrobili i o czym rozmawiali radni w formie jakiejś publikacji, dotyczy to WSZYSTKICH radnych. po jakąś cholerę płacimy te podatki i mają z tego pieniądze. jednak chciałabym wierzyć że robią to z innych pobudek niż $$

 16. A Pani Magdalena Górska to chyba jeszcze rok temu z list Platformy Obywatelskiej startowała do sejmiku?
  Teraz już na liście PSL?!! Nagle stała się Pani rolnikiem???

  • a to Polskie Stronnictwo Ludowe to partia rolników?? Ruch ludowców gromadzi również rolników.. PO-PSL koalicja.. niedaleko odeszła.. 😉

   • fakt nie tylko rolnicy, ale chyba raczej chodzi o to Tomaszowi, że wszędzie fajnie byle by się na listę załapać, może w następnych wyborach ta Pani wystartuje z listy PIS? wszystko możliwe jak widać…

 17. brawa dla Orbana 🙂 ale wiecie co dla mnie jest zabawne? Że diety dla Deptaka pochodzą z naszych podatków, to dopiero jest cyrk! 🙂 Czekam aż Iwona stanie do wyborów a opisze to Redakcja 🙂

 18. Ooo Pan Cichocki ma sporo ‚hejterów’. No cóż tak to jest- młody, wykształcony, pracowity, odnoszący sukcesy.
  To takie szuje jak wy(i to z najbliższego otoczenia) czują zazdrość i zawiść 🙂 zabawni jesteście 🙂 zajmijcie się praca zamiast tworzyć spiski i teorie 🙂

  • a kij w oko hejterom, piszą że nie będą głosować etc; jednak materiały pochodzące z bip.legionowo.pl to nie hejt a rzeczywistość. faktycznie Pan Cichocki ma potencjał i pewnie sporo osiągnie ale powinien skupić się na (wynika z przytoczonych cytatów) za robotę a nie za działania ogólno-dyskusyjne z mieszkańcami, a nawet jak tam chce się realizować (uważam że może dużo więcej) to niech te działania z mieszkańcami w tych komisjach w jakich jest sprawozda, może jakieś przemyślenia, pomysły wnioski cokolwiek, a tak to wygląda że niby działa gdzieś a nic z tego nie wynika, a kasa leci i z Legionowa i z Ministerstwa i z Milanówka; niech leci nie 100 a 400 tys rocznie ale nie za pustkę

 19. ,Nowoczesna na czele !!! Super ! Czas na zmiany !

 20. Daj pan spokój z tymi „sondażami”, przecież wszyscy wiedzą że to Muppety 🙂

 21. //gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/powiat-legionowski/jerzy-calinski-wybory-parlamentarne-2015/ zapraszam do zapoznania się z artykułem.

  Jak widzę, jest wiele niewiadomych dotyczących finansów. Jak dla mnie kazdy poseł powinien podpisać jawność przychodów. Ja deklaruje, że na koniec miesiąca będe wrzucał rozliczenia aby wszystko było jawne. Jeśli chcecie poznać inne postulaty z którymi idę, lokalnem np. rozpoczęcie prac nad DK 61, ronda chotomowska – modlińska czy też krajowe: pomoc rodzinom w sytacjach trudnych i beznadziejnych, jak odbieranie dzieci czy eksmisje, legalizacja medycznej marihuany to zapraszam na mój profil na fb: Jerzy Caliński – Sejm.
  Zagłosuj na zmianę, którą chcesz zobaczyć !

  PS. Czy po podliczeniu głosów będą statystyki, ile głosów z ilu różnych numerów zostało oddanych ?
  Tak by było sprawiedliwiej i sprawiedliwiej, bo jak na kandydata z pierwszego miejsca oddano milion głosów z 4 numerów to będzie jasne 😉

  • Panie Jerzy na skrzyżowaniu Chotomska – Modlińska na 99 % będą świata – to wiadomo od kilku lat. Tylko jakoś radni tego nie wiedzą pisząc będziemy walczyli o to lub to. Wszystkie analizy które mają zrobić będą szły w kierunku świateł. Życzę powodzenia.

  • Moim zdaniem, to będzie niepotrzebnie korkować trasę… np. niedzielne powroty modlińską…. Wiem, bo wieloktronie tam stałem 🙂 Wystarczy zrobić rondo aby samochody zwalniały dojeżdzając i kierowcy już sobie poradzą… Takie jest moje zdanie i póki nie wbito pierwszej łopaty będę o to wnioskował. Dziękuję za rozjaśnienie Wyborco.

 22. ‚Jedynka’ KWW Zbigniewa Stonogi to Mateusz MŁYNARCZYK z Jabłonny !!!

 23. Dobre pytanie poprzedniego komentatora: „Czy po podliczeniu głosów będą statystyki, ile głosów z ilu różnych numerów zostało oddanych ? Tak by było sprawiedliwiej i obiektywniej, bo jak na kandydata z pierwszego miejsca oddano np. tysiąc głosów z 4 numerów, to będziemy wiedzieli kto siebie czy rodzinkę lansował,”

 24. Nie rozumiem dlaczego ta sonda dotyczy tylko kandydatów z Legionowa. Dlaczego cały czas musimy się kręcić we własnym sosie? Oni już pokazali na co ich stać. Ja zawsze z założenia daje szansę nowym twarzom. Ciekawie swoją kampanię prowadzi np. P. Michał Kucharski. Facet pochodzi z Raszyna, jest prawą ręką wójta, którego mieszkańcy w wyborch samorządowych wybrali dużą przewagą w I turze na kolejną kadencję. Postawili tam na inwestycje i wybudowali więcej niż inni przez wszystkie kadencje.