Dzisiaj

18°C
ciśnienie 1015 hpa,

Jutro

15°C
min. 12°C, maks. 15°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 0.4 µg/m3 (2% normy)Ozon gazowy (O3): 66.65 µg/m3 (56% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 2.4 µg/m3 (1% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 3.7 µg/m3 (2% normy)

Konkurs kulinarny. Wysyłaj przepisy, wygrywaj sushi i książki

Komentowanie wyłączone
w-kuchni-z-gazeta-powiatowa

Konkurs kulinarny Gazety Powiatowej

Wszystkich miłośników gotowania zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Przesyłajcie swoje przepisy kulinarne, a co miesiąc autor najczęściej czytanego wpisu nagradzany będzie zestawem sushi od Ten Sushi w Legionowie.

Na blogach Gazety Powiatowej uruchomiliśmy nowy dział „Przepisy kulinarne – w kuchni z Gazetą Powiatową”. Będziemy w nim zamieszczać przepisy kulinarne przesyłane przez naszych czytelników. Pod koniec każdego miesiąca będziemy nagradzać autora najczęściej czytanego wpisu  (sprawdzać to będziemy za pomocą google analytics: wygra osoba, której wpis odnotował najwięcej wizyt unikalnych użytkowników) oraz osobę, która w danym miesiącu prześle do nas najwiecej przepisów.

Nagrody

Co miesiąc autor najczęściej czytanego przepisu otrzyma od Restauracji TenSushi zestaw składający się z 34 sztuk sushi (zestaw nr 4 „Yato” lub zestaw nr 5 „Kagawa”). Osoba, która w danym miesiącu prześle najwięcej przepisów, otrzyma od redakcji książkę. Ciekawym podsumowaniem każdego miesiąca będzie także ocena przepisów przez dietetyka, który przeliczy wartość kaloryczną i odżywczą wybranych potraw.

Przesyłanie przepisu

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać przepis wraz ze zdjęciem potrawy na adres redakcja@gazeatpowiatowa.pl . W mailu należy wpisać także swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Nadesłane przepisy publikować będziemy na stronie www.blogi.gazetapowiatowa.pl/przepisy-kulinarne/ – każdy przepis w oddzielnym wpisie. Na stronie internetowej przepis pojawi się najpóźniej do godz. 9:00 kolejnego dnia roboczego od otrzymania przez redakcję maila z przepisem. Przepisy wysłane w ostatnim tygodniu miesiąca wezmą udział w kolejnej edycji konkursu, a na stronie internetowej opublikowane zostaną w pierwszych dniach miesiąca. Nie ma znaczenia rodzaj przesyłanej potrawy – może to być danie obiadowe, deser, śniadanie czy sałatka. Nie ma także ograniczeń jeśli chodzi o liczbę przepisów przesłanych w jednym miesiącu przez jedną osobę.

Regulamin konkursu – w kuchni z Gazeta Powiatowa

Sponsorem nagrody głównej jest Restauracja Ten Sushi w Legionowie przy ul. Słowackiego 37
tensushi