Rusza Plebiscyt „Nasz Sołtys – Najlepszy Gospodarz”. Edycja 2014

Komentowanie wyłączone
Plakat_A3_Plebiscyt_2014_750

Jesteście gotowi na solidną porcję dobrej zabawy? To świetnie. Ruszamy z drugą edycją plebiscytu na najlepszego sołtysa powiatu legionowskiego. Tym razem sprawdzimy nie tylko, którzy z naszych wiejskich liderów są najbardziej popularni i skuteczni, ale także którzy mają największe poczucie humoru, a co za tym idzie – odpowiednio dużo dystansu do własnej osoby i pełnionej funkcji. Od dziś możecie zgłaszać kandydatów, ale… jest warunek. Zgłoszenie trzeba uzasadnić, nadsyłając do nas zabawne zdjęcia, filmy lub wierszyki. Czekamy!

Aby docenić i wyróżnić liderów wsi powiatu legionowskiego, a tym samym przyczynić się do podtrzymywania aktywności lokalnych środowisk wiejskich, Gazeta Powiatowa ogłasza drugą edycję plebiscytu pod hasłem „Nasz sołtys-Najlepszy Gospodarz”. Biorąc pod uwagę sukces ubiegłorocznej edycji, w której oddaliście Państwo ponad 18 300 głosów, tym razem zapowiada się równie udana zabawa, ale też zacięta rywalizacja o zwycięstwo.

Kandydaci, głosowanie SMS oraz na kuponach

GŁOSOWANIE W PIERWSZYM ETAPIE ROZPOCZYNA SIĘ 4 LUTEGO I TRWA DO 16 MARCA

Kandydatami do tytułu „Nasz Sołtys – Najlepszy Gospodarz Powiatu Legionowskiego” są sołtysi z gmin: Jabłonna, Nieporęt, Serock, Wieliszew, urzędujący w momencie rozpoczęcia plebiscytu, z wyłączeniem finalistów z roku ubiegłego tj.: sołtysa wsi Cupel z Gminy Serock oraz sołtysa wsi Łajski z Gminy Wieliszew.
Aby zagłosować na wybranego sołtysa należy wyciąć kupon zamieszczany co tydzień w Gazecie Powiatowej, wypełnić go i dostarczyć do redakcji na adres: ul. ks. płk Jana Mrugacza 1C, 05-120 Legionowo lub wysłać SMS o treści: SOL.x, gdzie „x” to numer wybranego kandydata, na nr 7148.
Głosy będą liczone zgodnie z zasadą „jeden kupon – trzy głosy, jeden SMS – jeden głos”.

Sołtysie – uśmiechnij się! Konkurs internetowy

Poza głosowaniem SMS oraz na kuponach, odbywać się będzie głosowanie internetowe. Aby zgłosić kandydaturę sołtysa do tytułu „Nasz Sołtys – Najlepszy Gospodarz, Najsympatyczniejszy Sołtys Powiatu Legionowskiego”, należy przesłać w terminie od 4 lutego do 11 kwietnia 2014 r. na adres k.leszczynska@gazetapowiatowa.pl lub dostarczyć do redakcji Gazety Powiatowej (ul. ks. płk Jana Mrugacza 1 C) wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z załącznikami w postaci wierszy lub opowiadań (do 7000 znaków), grafik komputerowych, rysunków, zdjęć lub krótkich (trwających max. 2 minuty) filmów. Wszystkie prace powinny nawiązywać do charakterystycznych cech zgłaszanego sołtysa bądź sołectwa, w którym urzęduje. Zgłoszeń mogą dokonywać zarówno sołtysi jak i inne osoby. Zagłosować można wyłącznie za pomocą Internetu, w terminie od 4 stycznia do 20 kwietnia 2014 r. poprzez polubienie odpowiedniego wpisu zamieszczonego na www.blogwiejski.gazetapowiatowa.pl. Wpisy będą systematycznie uzupełniane o materiały nadsyłane przez sołtysów lub mieszkańców.

Nagrody dla zwycięzców i głosujących, w postaci sprzętu elektronicznego, książek, pocztówek, zostaną wręczone podczas Dożynek Gminy Wieliszew we wrześniu 2014 r. Szczegóły podamy po zakończeniu głosowania finałowego.

REGULAMIN
POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA do konkursu internetowego „Najsympatyczniejszy sołtys”
POBIERZ LISTĘ KANDYDATÓW Z NUMERAMI DO GŁOSOWANIA SMS
POBIERZ PLAKAT
ZAWSZE AKTUALNE INFORMACJE O PLEBISCYCIE TU

Patronat honorowy nad plebiscytem objęli:

Marszałek Województwa Mazowieckiego
Starosta Legionowski
Prezes Lokalnej Grupy Działania

Plebiscyt wspiera:
Wspólnota Lokalna Powiatu Legionowskiego

Relacja z finału poprzedniej edycji plebiscytu wraz z obszerną galerią zdjęć.

nasz_soltys_wyniki_baner_gazeta_powiatowa