Wybory 2015. Sondaż Gazety Powiatowej: Na jaką partię zagłosujesz?

Komentowanie wyłączone
sondaż

Graf. (GP)

Zapraszamy do udziału w naszej sondzie, w której chcemy sprawdzić, która patia na chwilę przed wyborami cieszy się Waszym największym poparciem.

25 października w wyborach do sejmu mieszkańcy powiatu legionowskiego (okręg nr 20) będą mogli oddać głos na jednego ze 194 kandydatów z łącznie 10 komitetów wyborczych. W wyborach do senatu (okręg nr 40) decydować będziemy już tylko pomiędzy dwoma partiami PO i PiS, każda reprezentowana będzie przez jednego kandydata.

Sonda przedwyborcza

Zanim udacie się do urn wyborczych, proponujemy Wam udział w naszej sondzie. Chcemy sprawdzić, która partia cieszy się waszym największym poparciem. Głosować możecie do 22 października do godziny 23.59. Wyniki sondy opiszemy 23 października. Przypominamy, że z jednego numeru IP można oddać tylko jeden głos.

[poll id=”12″]

Etykiety
,

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 6

 1. Albo KORWiN albo zdechniemy.

 2. KORWIN – partia, która zadba o to, aby w naszych kieszeniach było więcej pieniażków. Zadba o skasowanie przerosłej administracji, biurokracji, zadba o większą wolność gospodarczą.

 3. Niestety za słaba struktura i organizacja partii.
  Jak się póżniej okazuje rozpadają się bo nie potrafią się dogadać.Same hasła wyborcze to nie wystarczy. Musi być jeszcze porządek i dyscyplina a tego w tej partii mogłoby zabraknąć.

 4. @Ande
  Od 6 lat działam wcześniej w KNP teraz w KORWiN. Obecna struktura partii jest najlepszą z wszystkich organizacji partyjnych jakie w ogóle znam. Składa się niemal wyłącznie z oddanych sprawie zdeterminowanych na wykonanie celu jakim jest idea.
  To własnie ta partia ma szanse coś zrobić dzięki temu, że przez lata KORWiN przepłoszył z niej wszystkie osoby zainteresowane bardziej własną osobą niż dobrem ogólnym naprawą systemu.i jakkolwiek było to bolesne to skutek jest nader dobry akurat w strukturach tej partii jest wielka siła.

  Cóż, osobiście nie wierzę w wynik 67% przy urnach, ale w naszym okręgu w ponad 11% tak. To mogą być dwa mandaty przy korzystnym rozdaniu jeżeli nie wejdą niektóre komitety jak choćby .N a to może się stać bo Petru gwałtownie traci zwolenników.

  • Panie Sławomirze. Daleki jestem od oceniania kampanii wyborczej prowadzonej przez konkurencyjne komitety wyborcze. Pozostając pod wrażeniem waszej aktywności w trwającej na łamach Gazety Powiatowej sondzie jestem przekonany, że nie uprawnionym jest stwierdzanie, że .Nowoczesna traci. NOWOCZESNA trzyma się mocno i z pewnością wejdzie do Sejmu. Ostatnie sondaże nie pokazują nic nowego w notowaniach zarówno NOWOCZESNEJ jak i KORWiN. My opieramy się na sympatykach i choć w naszych szeregach z powiatu legionowskiego nie ma spadochroniarzy z innych ugrupowań to walczymy o jak najlepszy rezultat. Mocno wierzymy, że osiągniemy wynik dwucyfrowy i nie zależy nam na tym, żeby wasza partia nie dostała się do sejmu. Celujemy w inny elektorat, a różnice między naszymi programami są aż nadto widoczne. Pozdrawiam.

 5. głosujcie na NOWOCZESNĄ I na Razem tylko oni POgonią dziadostwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111