Dzisiaj

18°C
ciśnienie 1015 hpa,

Jutro

15°C
min. 12°C, maks. 15°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 1.3 µg/m3 (5% normy)Ozon gazowy (O3): 71.43 µg/m3 (60% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 6.6 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 4 µg/m3 (2% normy)

Wyłączenia prądu w powiecie legionowskim (21 – 24 maja)

wylaczenia-pradu

Wyłączenia prądu w powiecie legionowskim (graf. GP)

W dniach 21 – 24 maja nastąpi przerwa w dostawie prądu. Utrudnienia obejmą kilka obszarów powiatu legionowskiego.

Nieporęt

We wtorek (22 maja)

w godz. 7.00 – 9.00, Stanisławów-Pierwszy przy ulicach: Wolska 48A, 127C, 145A, Słoneczna 24, Przyszłość 83P, Brukowa 13, Baletowa 1, 2, 4, Graniczna 1, 81B, 81C, 83, 83A, 83F, 85A-H, 86B, 86C, 87, 87A, 87B, 87D, 87E, 87I, 89, 89A-E, 91, 91A, 91B, 91H, 97, 97A, 97B, 97D, 97F, 99, 99B, 99D, 99E, 99I, 101, 109A, 113, 117, dz.331/7, dz.348/14, dz.333/5, dz.347/18
w godz. 8.00 – 15.00, Aleksandrów przy ulicach: Izabelińska 7, 9, 11, Królewska 1, 1A, 1C, 2A, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 10A, 12, 13A, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 22A, 22B, 24, 26, 26A, 29B, 30, 31, 31A, Książęca 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 12, Śmiałków 4, 5
w godz. 8.00 – 15.00, Stanisławów-Pierwszy przy ulicach: Izabelińska 3A, 26, 28, 32, 36, Przyszłość 117, 119, 119A, 121, 122, 122A, 123, 124, 124A, 125
w godz. 10.00 – 12.00, Aleksandrów przy ulicach: Leśna 2, 4, 6, 7, 8, 10, dz.3/18, dz.138/2, Małołęcka 1A-C, 2, 3, 3A, 3C, 3K, 5C, 6F, 6E, 7, 9, 9A, 17, 19, 19A 23, dz.92/9
w godz. 10.00 – 12.00, Izabelin przy ulicy: Małołęcka 16, 20, 26A, 30, 36, 38, 40A, 44, 46B, 48, 48A, 48B, 50, 52, 54, 54A

W środę (23 maja)

w godz. 7.00 – 9.00, Zegrze Południowe przy ulicach: Graniczna 3A, Leśna 1, Myśliwska 2, 4, 6, 7, 14, Rybaki 22, 26A, 28, 30, 32, 34, dz. 42/6, 42/10, 42/11, 42/12, 42/15, 128, 129, Szkolna 1, 1/4, 2, 2/1, 3, 4, 8, 10, 12, Świerkowa 1, 5, 7, Wzgórz 1, 2, 3, 3A, 4, 5
w godz. 10.00 – 13.00, Zegrze Południowe przy ulicach: Księcia Konstantego Radziwiłła 1, 2, 3, 4, 4B, 6, Warszawska 5, 6, 16A, 16B, 25A, 43, 44, Dębowa 1, 2, 2A, 4, 5, 6, Kąpielowa 1, 3, Rybaki 11A, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 44A, 48, 50, dz.82/8, Świerkowa 4, 5, 6, 8

W czwartek (24 maja)

w godz. 7.00 – 9.00, Stanisławów Pierwszy przy ulicach: Księżycowa 3, 5, 13, Przyszłość 2, 2A, 4B, 4C, Słoneczna 1M, 1P, 2, 4, 5C, 5E, 5G, 5K, 5M, 5N, 6, 7, 7A-D, 7F, 7J-L, 8, 8A, 8B, 9 10, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 20A, Strużańska 1, 2, 2A, 4, 4A, 19, 22, 23, 28, 33, 35, 37, 44, Tęczowa 11, 27
w godz. 10.00 – 13.00, Michałów-Grabina przy ulicach: Limby 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, Bukowa 6, Cisowa 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 11, Kwiatowa 22H, 22 J, 22K, 22L, 22M, 22S, 22T, 22W, 32, Lipowa 1, 2, 5, 6, 7, 9, Platanowa 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, Przyrodnicza 9E, Wierzbowa 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12

Wieliszew

W poniedziałek (21 maja)

w godz. 7.00 – 9.00, przy ulicach: Kościelna 16A, 16B, 19, 22, 22A, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46A, 48, 50, 50A, 50B, 50C, 54, 58, 60A, 61, 62A, 66, 72, 74, 80, 82, dz.1005/15, Modlińska 82, Ogrodowa 8, Podgórna 3, 3D, 3F, 5, 8, 8A, 9, 11, 11B, 12, 13, 15, 20D, 20E, 21, 23, 25, 27, dz.1002
w godz. 10.00 – 12.00, przy ulicach: Jarzębinowa 2, 3, 5, 6, 7, 9, 13, 14, dz.119/17, dz.119/23, Magnolii 13, 17A, Niepodległości 101B, 120D, 124B, 136A, 141, 143, 145B, 166, dz.1364, Różana 3, Sasankowa 2, 4, 7, Świerkowa 3A, 3, 5, 7, 9, 15, Żurawia 2, 2A, 4, 4A, 6, 6A, 7A, 8, 9, 11, 13A, 17