Zwierzaki szukają domów

zwierzaki-4-10-2016

Kociaki chłopaki 2Kociaki chłopaki, ok. 10-tygodniowe, bardzo potrzebują własnych domów. Mieszkają na działce, gdzie zimą mają małe szanse na przeżycie. Kotki są piękne, oswojone i zdrowe. Te urocze maluchy kochają zabawę, dokazywanie. Gdy ofiarujesz im dom, wniosą do niego dużo radości i pełnego zadowolenia mruczenia. Zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy podrosną.

 

Tel. 510 251 714


PSOTKA — kopiaPSOTKA – to nieduża, przytulaśna suczka. Ma około roku i charakter jeszcze szczenięcy, uwielbia bawić się z innymi psami. Goni koty, boi się mężczyzn i gwałtownych ruchów. Pewno była bita, bo kiedy coś nieoczekiwanego się dzieje, np. przewrócą się grabie albo inne narzędzie ogrodnicze, odskakuje gwałtownie ze strachem. Nie umie chodzić na smyczy, ale na spacerach trzyma się blisko, jeśli odbiegnie troszkę dalej, wraca i żąda pogłaskania lub przytulenia, bo czuje się niepewnie. Wygłodniała, pochłania każdą ilość wszystkiego (oprócz ryżu!). Suchej karmy raczej nie jadła, podchodzi do niej z pewną nieufnością, zdecydowanie woli gotowane lub puszkę. Wymaga ułożenia, ale jest chętna do nauki, więc szybko robi postępy. Wymaga dużo łagodności i czułości, a wtedy po prostu rozkwita! Zostanie
wysterylizowana. Szuka dobrego domu na cale psie życie. Obecnie przebywa pod Różanem. Może być dowieziona do nowego domu.
Tel. 502 44 99 38


 

MISZA i MASZA — kopia

 

 

Misza chłopczyk z dłuższymi czarnymi włosami z białymi końcówkami i jego śliczna siostrzyczka Masza potrzebują dobrych domów od zaraz. Maluszki są grzeczne, przytulaśne, nic tylko brać i kochać. Są zdrowe, zaszczepione. Zapewniamy bezpłatną sterylizację, gdy dorosną.

 

Tel. 510 251 714


kotek rudyRU to bardzo proludzki i milusiński kocurek szuka domu. Został znaleziony przy ruchliwej ulicy. Jest całkiem domowym mruczkiem więc nie wiadomo jak znalazł sie w takim miejscu..Rudy jest dorosły, nawet starszy, ale zupełnie nie widać tego ani po wyglądzie ani po jego zachowaniu. To kot, który kocha człowieka całym sercem. Pięknie mruczy i zaczepia każdego kto do niego podejdzie. Kocha głaskanie i pieszczoty. Przytula się, wdrapuje na kolana, zaczepia. W domu jest grzeczny i czysty. Szuka domu jako jedynak, ponieważ chce mieć ludzi
na wyłączność. Kocurek jest zdrowy i wykastrowany. Oczywiście korzysta z kuwety i drapaka. Szuka bezpiecznego domu niewychodzącego.

tel: 660 468 828