Dzisiaj

10°C
ciśnienie 1016 hpa,

Jutro

14°C
min. 10°C, maks. 14°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 8.7 µg/m3 (35% normy)Ozon gazowy (O3): 46 µg/m3 (38% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 5.9 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 7.9 µg/m3 (4% normy)

Serock. 11-letni rowerzysta potrącony przy Pułtuskiej. Trafił do szpitala

pułtuska

Ulica Pułtuska w Serocku, fot. GP/kg

11-letni rowerzysta z otarciami ciała, jakich doznał po zderzeniu się z osobowym fordem, karetką przewieziony został do szpitala. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że dziecko jechało jednośladem zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nie zauważył rowerzysty

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek (5 czerwca br.), na kilka minut przed godziną 8 przy ulicy Pułtuskiej w Serocku. Doszło tam do zderzenia roweru i samochodu osobowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 11-letni chłopiec jechał rowerem ścieżką rowerową biegnącą wzdłuż ulicy Pułtuskiej w Serocku i na wyznaczonym do tego miejscu na wspomnianej drodze postanowił przejechać na jej drugą stronę. Wówczas doszło do zderzenia z osobowym fordem, którym kierował 61-letni mężczyzna. Prawdopodobnie kierowca osobówki w porę nie zauważył rowerzysty i przez to nie zdążył wyhamować.

 

Dziecko w szpitalu

Dziecko z ogólnymi otarciami ciała karetką przewiezione zostało do szpitala. Mężczyzna, który kierował fordem był trzeźwy. Teraz wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego wypadku drogowego zajmą się mundurowi z Komisariatu Policji (KP) w Serocku.