Serock. Amfetaminę schował w majtkach

Przechwycona amfetamina, fot. KPP w Legionowie.

Seroccy śledczy podczas rutynowej kontroli drogowej przechwycili kolejne narkotyki. Tym razem, okazało się, że 23-letni Marcin G. działkę amfetaminy ukrył w swoich majtkach.

Dobrze szukali

W minioną sobotę (17 grudnia br.) kilka minut po godzinie 15, uwagę patrolujących serockie Karolino śledczych przykuł zaparkowany volkswagen. Siedziało w nim 2 młodych mężczyzn. Policjanci postanowili ich wylegitymować. Podczas przeszukania, okazało się, że w bokserkach 23-letniego Marcina G. ukryty jest podejrzany zwitek folii z białym proszkiem. – Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że narkotyki to amfetamina – informuje podkom. Emilia Kuligowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji (KPP) w Legionowie. – 23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – dodaje rzeczniczka prasowa legionowskiej policji.

 

Przyznał się

23-letni Marcin G. usłyszał zarzut posiadania narkotyków, przyznał się do winy, a nawet i dobrowolnie poddał się karze. Za ukrycie amfetaminy w majtkach, młodemu mężczyźnie grozi obecnie kara do 3 lat więzienia.