Dzisiaj

16°C
ciśnienie 1014 hpa,

Jutro

11°C
min. 11°C, maks. 16°C
ciśnienie 1014 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 5.2 µg/m3 (21% normy)Ozon gazowy (O3): 57.42 µg/m3 (48% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 7.8 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 6 µg/m3 (3% normy)

Serock. Sarna przyczyną dachowania seata

Komentowanie wyłączone
boleslawowo3

Wypadek w Bolesławowie, fot. Piotr Mostowiec.

Do poważnie wyglądającej kolizji doszło na DK 62 w serockim Bolesławowie. Tuż przed jadącego tą drogą seata ibizę wtargnęła sarna.

Wylądował w rowie

Do kolizji drogowej z udziałem dzikiego zwierzęcia doszło w minioną sobotę (13 sierpnia br.), kilka minut po godzinie 8 na DK  62 w serockim Bolesławowie. Przed jadącego tą drogą seata ibizę wtargnęła sarna. Aby uniknąć zderzenia z tym zwierzęciem, kierowca osobówki ostro zahamował. Wymusiło to dachowanie prowadzonego przez niego auta, a następnie jego wjechanie do przydrożnego rowu. Na szczęście, w wyniku tej groźnej kolizji, kierowca seata nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń i obyło się bez konieczności jego hospitalizacji.

Na sygnale

Kiedy wezwani na pomoc strażacy przybyli na miejsce kolizji, rozbity seat ibiza stał już na kołach w przydrożnym rowie, zaś kierujący nim mężczyzna znajdował się poza autem na poboczu. Działania strażaków polegały na odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.