Dzisiaj

15°C
ciśnienie 1015 hpa,

Jutro

15°C
min. 12°C, maks. 15°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 3.5 µg/m3 (14% normy)Ozon gazowy (O3): 67.22 µg/m3 (56% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 6.7 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 5.4 µg/m3 (3% normy)

Serock. Syzyfowe prace na DK61 (wideo)

zrzut

Czyszczenie DK61 w Zegrzu (fot. czytelnik)

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy nagranie, jak w środę 16 maja wyglądały prace porządkowe na DK61. Urządzenie do czyszczenia drogi nie poczekało przed skrętem na zrzucenie urobku i rozsypało na środek jezdni wcześniej zebrany piach. 

Najprawdopodobniej przez pospiech kierowca ciężarówki ciągnącej za sobą maszynę nie zatrzymał się lub nie wyłączył jej w trakcie wykonywania manewru skrętu. Zmieciony chwilę wcześniej piach został rozsypany na sąsiedniej jezdni. Nie trudno wyobrazić sobie sytuację, gdy na tak zabrudzonej jezdni dochodzi do poślizgu a w konsekwencji wypadku lub kolizji.

 

Etykiety
, ,

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 1

  1. podobna sytuacja była w Chotomowie, tylko ze samochód jechał wzdłuż krawężnika i zostawiał na środku to co wymiótł. Dzwoniłem do starostwa ale urzędnik to specyficzna grupa ludzi. Zapłaciłby raz ze swojej kieszeni za niedopilnowaną fuszerkę i więcej by do niej nie dopuścił. A ta kto za nic taki nicpoń nie odpowiada…

Dodaj komentarz