Serock. Zatrzymano młodego złodzieja, miał narkotyki

Komentowanie wyłączone
KPP_zatrzymany

Zatrzymany Patryk Ż. dobrowolnie poddał się karze (fot. KPP Legionowo)

Pod zarzutem kradzieży z włamaniem policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Serock Patryka Ż.  W trakcie zatrzymania u 22 letniego mężczyzny znaleziono amfetaminę.
W ubiegłym tygodniu na Komisariat Policji w Serocku zgłosił się jeden z mieszkańców wsi Izbica. Mężczyzna poinformował funkcjonariuszy o kradzieży z włamaniem do garażu. Zginęło mienie o wartości kilkuset złotych.

Szybko ustalono sprawcę

Policjanci z Serocka i wydziału kryminalnego legionowskiej komendy powiatowej wkrótce ustalili, kto może być sprawcą kradzieży. Ustalono podejrzanego. Podczas zatrzymania Patryka Ż. w kieszeni jego spodni policjanci znaleźli torebkę z białym proszkiem, który po przebadaniu okazał się amfetaminą. Patryk Ż. został osadzony w policyjnym areszcie.

Dostał wyrok

Mężczyzna usłyszał zarzut dokonania dwóch kradzieży z włamaniem do garaży oraz posiadania środków odurzających. Patryk Ż. przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał karze 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania kary na okres próby 3 lat i dozorowi kuratora.