Dzisiaj

29°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

27°C
min. 16°C, maks. 29°C
ciśnienie 1013 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7 µg/m3 (28% normy)Ozon gazowy (O3): 88.89 µg/m3 (74% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 4.7 µg/m3 (1% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 4.7 µg/m3 (2% normy)

Wieliszew. Chodził z marihuaną po Modlińskiej

Komentowanie wyłączone
marihuana

21-letniego Pawła S. zatrzymano za posiadanie działki marihuany, fot. KPP w Legionowie.

21-letni Paweł S. na widok policyjnego munduru wyrzucił foliową torebkę z suszem roślinnym w krzaki. Śledczy odnaleźli zawiniątko, zaś po jego przebadaniu okazało się, że znajdowała się w nim działka marihuany.

Susz roślinny wyrzucił w krzaki

Policyjny patrol wylegitymował 2 idących ulicą Modlińską w Wieliszewie mężczyzn. Jeden z kontrolowanych na widok policyjnego munduru zrobił się wyjątkowo nerwowy. Śledczy zauważyli, jak wyjmuje on z kieszeni torebkę foliową z suszem roślinnym i odrzuca ją na pobocze. Niezwłocznie więc zabezpieczyli zawiniątko, zaś nerwowego 21-letniego Pawła S. zatrzymali do wyjaśnienia sprawy.

Tłumaczył się na komendzie

Na policyjnej komendzie przebadano susz roślinny. Okazała się nim marihuana. 21-letni Paweł S. usłyszał zaś, zarzut posiadania środków odurzających. Młody mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Za przestępstwo, o które jest podejrzany grozi mu obecnie kara nawet i do 3 lat więzienia.