LTS Legionovia Legionowo

Siatkarki LTS Legionovii Legionowo wywalczyły Mistrzostwo Mazowsza Juniorek

06 Lut 2023Skomentuj

W miniony weekend (3-5 lutego) w Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorek i Juniorów w piłce siatkowej. Świetnie zaprezentowały się młode zawodniczki z

Legionowo. Aleksandra Wachowicz Mistrzynią Polski Seniorów w Siatkówce Plażowej

01 Wrz 20221 komentarz

Legionowo słynie od wielu już lat z bardzo dobrej drużyny młodzieżowej siatkówki kobiecej – LTS Legionovia Legionowo. Jedną z jej absolwentek jest Aleksandra Wachowicz. Zawodniczka

Mistrzostwo Mazowsza Juniorek dla LTS Legionovii Legionowo. Młode zawodniczki Novii po roku przerwy znowu najlepsze na Mazowszu

10 Lut 2022Skomentuj

O tym, że Legionowskie Towarzystwo Siatkówki (LTS) Legionovia od lat szkoli bardzo zdolną młodzież, wie chyba każdy, kto chociaż trochę interesuje się siatkówką. Juniorki z

Legionowo. Nowa przyjmująca LTS Legionovia. 17 letnia Słowenka

15 Lip 2019Skomentuj

Zespół LTS Legionovia zasiliła nowa zawodniczka. Nową przyjmującą klubu została reprezentantka dorosłej reprezentacji Słowenii Żana Zdovc Sporer.

LTS Legionovia Mistrzem Mazowsza Juniorek. Teraz turniej w Oświęcimiu

13 Lut 2019Skomentuj

Dwoma najwyższymi lokatami dla LTS Legionovii zakończyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorek. Triumfujący w zawodach pierwszy zespół LTS-u nie stracił w turnieju finałowym nawet seta.

LTS Legionovia Legionowo. Runda rewanżowa rozpoczęta

26 Lis 2018Skomentuj

Siatkarki LTS-u Legionovii Legionowo, występujące w II Lidze Seniorek, rozpoczęły rundę rewanżową. W Olsztynie zmierzyły się z ostatnim w tabeli, Chemikiem.

LTS Legionovia Legionowo. „Michorki” ze zwycięstwem w I Lidze Juniorek

17 Lis 2018Skomentuj

„Michorki”, kadetki, które grają również w 1 Lidze Juniorek, spotkały się na wyjeździe UMKS MOS Wola Warszawa II. Podopieczne trenera Dawida Michora wygrały 3:1.

LTS Legionovia Legionowo. W II Lidze porażka z Nike Węgrów

Nie wiedzie się legionowskiemu zespołowi w II Lidze Kobiet. To już 6 przegrana w 9 spotkaniach w sezonie 2018/2019. Tym razem na własnym parkiecie legionowianki

LTS Legionovia Legionowo. Zacięty bój dla legionowianek!

01 Lis 2018Skomentuj

W 8. kolejce 2 Ligi Kobiet Grupy II LTS Legionovia Legionowo podejmował w „Konopie” MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki. To był bardzo zacięty, pięciosetowy pojedynek zakończony

LTS Legionovia Legionowo. Tydzień w siatkarskim klubie

29 Paź 2018Skomentuj

Kolejny, bardzo obfitujący w spotkania ligowe, tydzień LTS-u Legionovii Legionowo. Wszystkie roczniki rozgrywały mecze z różnym skutkiem. Były wygrane, ale też i porażki.

LTS Legionovia Legionowo. Wygrana w tie-breaku… nie przeszkodził przeciekający dach! (galeria)

20 Paź 2018Skomentuj

W trzecim secie sędziowie spotkania 2 Ligi Kobiet pomiędzy LTS-em Legionovia Legionowo i BAS Białystok musieli przerwać mecz. Pierwszy deszcz o wielu dni spowodował, że

LTS Legionovia Legionowo. W spotkaniu „sąsiadów” lepsze nowodworzanki

14 Paź 2018Skomentuj

W II Lidze Kobiet pierwsze derby międzypowiatowe za nami. Gospodynie, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, okazał się wymagającym przeciwnikiem. Wygrał pewnie 3:0.

LTS Legionovia Legionowo. Pewna wygrana „Michorek”

13 Paź 2018Skomentuj

Kolejne spotkanie w ramach I Ligi Kadetek rozegrała drużyna LTS-u Legionovii Legionowo. „Michorki” nie zwalniają tempa. Po raz czwarty pewnie pokonały rywalki.

LTS Legionovia Legionowo. Wygrana w Warszawie na Woli!