Marecka Liga Koszykówki. Zwycięstwo lidera (galeria)

20180304_181218

Legion wygrał, Legion nadal liderem (fot. Katarzyna Kowalik - Marecka Liga Koszykówki)

Miło mi poinformować, że Gazeta Powiatowa objęła patronat medialny nad Marecką Ligą Koszykówki, w której występuje z powodzeniem Legion Legionowo. W niedzielę w Markach odbyła się szósta kolejka spotkań. Kto wygrywał?

W niedzielne popołudnie w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Bożeny Markiewicz w Markach przy ulicy Dużej 3 odbyły się cztery spotkania. Tym razem w rozgrywkach pauzowała drużyna Półtonów Kobiałka.

Wysokie zwycięstwo Legionu

Koszykarze Legionu Legionowo nie mieli problemów ze Streetballem Radzymin. Lider, napędzany przez bardzo dobrze dysponowanemu rzutowo, Sebastianowi Kosteckiemu, tylko w pierwszej minucie gry przegrywał z radzyminianami 0:1, po celnym rzucie osobistym Mariusza Popioła. Wspomniany Kostecki przez całe spotkanie imponował 80% skutecznością rzutów za dwa punkty. Na swoim koncie zanotował aż 42 oczka. Legionowianie w każdej kwarcie podwyższali swoje prowadzenie i ostatecznie wysoko pokonali Streetball Radzymin 79:45.

Legion Legionowo – Streetball Radzymin 79:45 (20:11, 16:14, 19:10, 24:10)

KS Legion Legionowo: Kostecki – 42, Kosiński – 16, Pawłowski – 10, Turkowski – 6, Deplewski – 5, J. Matysiak.