Legionovia KZB Legionowo. Punkty zostały w Rybniku

legionoviakzb

Legionovia KZB Legionowo (fot. Bartłomiej Bator)

Wyjazd na Śląsk nie przyniósł punktów, będącej w coraz trudniejszym położeniu, Legionovii. Piłkarze trenera Roberta Pevnika przegrali spotkanie z ROW-em i do bezpiecznego miejsca tracą już 7 punktów.

Już w 9 minucie gry podopieczni trenera Marka Koniarka mogli cieszyć się z prowadzenia. Przemysław Brychlik wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i sfinalizował akcję swojego zespołu.

Wynik ustalony do przerwy

Legionovia w 39 minucie gry doprowadziła do wyrównania za sprawą Mateusza Leleno. Goście niezbyt długo cieszyli się z remisu. Jeszcze przed przerwą, w 42 minucie, drugą bramkę dla rybniczan strzelił Kamil Spratek. W drugiej połowie nie padły już żadne bramki, choć ROW miał na to szanse. Już na początku dwukrotnie Mateusza Kochalskiego mógł pokonać Brychlik. Najpierw próbował przewrotką, potem efektowną główką. Jednak na posterunku był bramkarz gości. Strzelał też Spratek, ale jego strzał zatrzymał się na poprzeczce bramki Legionovii. Goście próbowali odwrócić niekorzystny wynik, ale w drugiej połowie gole już nie padały.

ROW 1964 Rybnik – Legionovia KZB Legionowo 2:1 (2:1)

Strzelcy: 1:0 – 9′ Przemysław Brychlik, 1:1 – 39′ Mateusz Leleno, 2:1 – 42′ Kamil Spratek.

ROW 1964 Rybnik: Rosa – Gojny, Jary, Krotofil, Tkocz, Spratek, Muszalik (66′ Koch), Zganiacz (83′ Wasiluk), Kalisz, Brychlik (90′ Dudzik), Musiolik (78′ Jaroszewski)

Legionovia (skład wyjściowy): Kochalski – Grzelak, Wojcinowicz, Nemanić, Kutarba,Więdłocha, Skwarczek, Zaklika, Vasilj, Rybkiewicz, Mazurek.