Finał Mistrzostw Polski Kadetek w Siatkówce. Dzień 2

LTS-IMpel

Druga wygrana LTS-u w Mistrzostwach Polski w Rumi (fot. LTS)

Drugi dzień finałowego turnieju o Mistrzostwo Polski Kadetek w Siatkówce i drugie spotkanie legionowskiego zespołu. Tym razem przeciwnikiem był Impel Wrocław. Jak poradziły sobie „Michorki””?

Już o 10.00 na parkiet hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi wyszły legionowianki i Impel Wrocław. Wchodziły na parkiet w odmiennych humorach, bo LTS wygrał pierwsze spotkanie  Energetykiem, a siatkarki z Dolnego Śląska musiały uznać wyższość Dąbrowy Górniczej.

Problemy tylko w drugim secie

Impel starał się zagrozić legionowiankom, ale tylko w drugim secie udało się im się wygrać seta. Choć LTS mial piłki setowej to wrocławianki doprowadziły do remisu 1:1. W kolejnych dwóch setach LTS nie pozostawił złudzeń Impelowi i praktycznie wyeliminował ich z gry w półfinale turnieju.

3 maja 2018r.

LTS Legionovia Legionowo – IMPEL Wrocław 3:1 (25:17, 24:26, 25:14, 25:20)
KS Energetyk Poznań – MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:21, 25:16, 29:31, 14:25, 15:9)

Tabela Grupy A:

1. LTS Legionovia Legionowo – 4pkt., 6:1
2. MKS Dąbrowa Górnicza – 3pkt., 5:3
3. KS Energetyk Poznań – 3pkt., 3:5
4. Impel Wrocław – 2pkt., 1:6

UMKS MOS Wola Warszawa – KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:18, 16:25, 23:25, 18:25)
APS Rumia – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2:3 (25:23, 22:25, 21:25, 27:25, 15:17)

MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – UMKS MOS Wola Warszawa. 16.00
KS Pałac Bydgoszcz – APS Rumia. Nie wcześniej niż 18.30.