Dzisiaj

19°C
ciśnienie 1025 hpa,

Jutro

19°C
min. 10°C, maks. 22°C
ciśnienie 1021 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7.7 µg/m3 (31% normy)Ozon gazowy (O3): 49.51 µg/m3 (41% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 5.9 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 9.1 µg/m3 (5% normy)

Wyłączenia prądu w powiecie legionowskim (7 – 11 maja)

wylaczenia-pradu

Wyłączenia prądu w powiecie legionowskim (graf. GP)

W dniach 7 – 11 maja br. w niektórych miejscach w powiecie legionowskim nie będzie prądu. Utrudnienia spowodowane są przeprowadzanymi pracami remontowymi.

Legionowo

W piątek (11 maja) w godz. 8.00 – 18.00 przy ulicach:

Aleja Legionów 32
Bałtycka 47
Bolesława Chrobrego 51, 51A
Stefana Czarnieckiego 34, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 45A, 47A
Gnieźnieńska 1A-B
Artura Grottgera 18, 20, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 22A, 23A, 29A
Jagiellońska 59, 61, 65, 59C
Jasnogórska 11, 13, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 11A, 18A, 24A
ks. Augustyna Kordeckiego 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 39, 43, 23A, 24A, 35A, 37A
Jana III Sobieskiego 89, 89A, 91, 93, 95, 95A, 97, 97A, 99, 99A, 101, 105, 105A, 111, 111A, 113, 117
Krakowska 17, 17A, 19, 19A, 21, 23, 25, 25A, 28, 30-14, 46, 38, 40, 42, 44
Kujawska 1-10, 12, 13, 15-18, 20-26, 28-32, 32A
Lubelska 15B
Lwowska 9, 30
Stanisława Moniuszki 1, 1A, 1B, 2, 6A
Gabriela Narutowicza 80B
Olszankowa 50
Ignacego Paderewskiego 3, 6
Parkowa 22A, 31D
Partyzantów 13, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38
Henryka Sienkiewicza 19
Warmińska 2, 2A-E, 4, 6, 8, 8A
Zygmuntowska 1-7, 7A
Emilii Plater 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 15, 17, 18, 22, 10A, 11A, 15A, 20A, 3A, 5A, 7A
Hetmańska 42, 44, 46, 48, 52, 54, 73, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 48A, 48B, 48C, 50B, Dz. 96
Jana Kozietulskiego 11, 13, 15, 25, 11A
Mariana Langiewicza 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 24, 26, 11A, 7A, 7B
Mazowiecka 17
Stanisława Moniuszki 6, 8, 13
Pomorska 6B, 6C, 6D
Toruńska 2, 3, 4, 3A
Lipowa 10
Lwowska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 14A, 18A, 18B, 18C, 20B, 20C, 22A, 22B, 23A, 24A, 27B, 3A, 4A, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F
Parkowa 18, 20, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 51, 56, 60, 62, 65, 22A, 24A, 24B, 24C, 31A, 31B, 31C, 33A, 42A, 53A, 59A

Nieporęt

We wtorek (8 maja) w godz. 8.00 – 15.00, przy ulicach:

Hubala dz.578/6
Lawendowa 4, 8, 10, 12, 14
Małołęcka 8
Odrodzenia 6, 8
Powstańców 1, 3, 5
Zwycięstwa 2, 3F, 3G, 6, 10A, 11, 11A-C, 13A, 15, 15A-G, 19, 19A-C, 20A, 20C, 20D, 22, 22C, 22K, 22N, 23, 23A, 24, 24B, 25, 26A, 27, 27A, 27B, 27D, 28, 29, 29A, 29B, 29D, 29F-H, 30, 30D, 30E, 30F, 30I, 30N, 30P, 30S, 32, 33, 35, 35A, 36, 36B, 37, 37A, dz.459/3
Zwycięstwa dz.462/15, dz.449/6, dz.464/3, dz.469/2

W czwartek (10 maja) w godz. 8.00 – 15.00, przy ulicach:

Dzikiej Róży 2, 4, 5, 6, 9, 10
Zegrzyńska 2, 3, 6, 6A, 6B, 7, 7A, 7B, 7A, 8, 8A, 8B, 8D, 8U

Serock

W poniedziałek (7 maja) w godz. 10.00 – 12.00, Ludwinowo Dębskie działki:

1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 9H, 9K, 9M, 9N, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, 17, 18A, 19A, 19E, 22, 22A, 24, 24A, 25, 26, 27, dz.6/11, dz.7/24, dz.9/4, dz.12/3, dz.42
ul. Doliny Sosnowej 1, 3
ul. Wiatrowa 4, 12, 16, 18
We wtorek (8 maja) w godz. 7.00 – 9.00, Skubianka przy ulicach:

działki nr 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 24A, 24C, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31A, 32, 33, 33A, 33B, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, dz.57/2, 319/10, 452
Spacerowa 5, 7
ul. Zegrzyńska 33
Działka nr 24, 31, 266, 272

We wtorek (8 maja) w godz. 7.00 – 9.00, Dosin przy ulicach:

działki nr 9, 40i, dz.55/43
Oliwkowa 3, 5

We wtorek (8 maja) w godz. 10.00 – 12.00, Jachranka przy ulicach:

5, 5A, 11C, 48E, 50, 56, 70, 79, 79A, 84A-C, 85, 86, 87, 88, 94A, 102B, 103A, 105E, 109, 110, 400, dz.216/11, dz.396/28, dz.436/03, dz.438/3
ul. Maciejki 8
ul. Wspólna 20
ul. Zegrzyńska 3, 5, 9, 15, 15A, 17, 18, 18A, 18D, 20, 22, 25, 26, 31, 35, 46, 50A, 54, dz.438/11

W środę (9 maja) w godz. 7.00 – 9.00, Jadwisin przy ulicach:

Dworkowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11
Jabłoniowa 2, 2K-N, 16
Konwaliowa 2, 3
Parkowa 4, 6, 10D, 10E, 12, 12A-E
Profesora Tutki 4, 4B, 6, 8/1, 10, 10A, 14, 26, 28, 42A, 44, 48, 50
Jerzego Szaniawskiego 52, dz.14/15

W środę (9 maja) w godz. 10.00 – 12.00, Borowa Góra przy ulicy:

Długa 96, 126, 142, 144, 158A, 158B

W środę (9 maja) w godz. 10.00 – 12.00, Dosin przy ulicach:

1A, 2, 3, 5, 6, 13, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 28A, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 46C, 52, 85C, 95, 95A, dz.8/7, dz.36/4, dz.54/30
Borówkowa 21, 25, 28, dz.14/21
Brzozowa 12, 20
Lazurowa 1, 3
Rajska 1, 3, 7
Rumiankowa 1

W czwartek (10 maja) w godz. 7.00 – 9.00, Nowa Wieś przy ulicach:

Topolowa dz.819/18, dz.819/19
dz.516/5, dz.656/7, dz.913/26
Topolowa 17, 17A, 18B, 20D, 20H, 22, 22A, 23, 26B, 26C, 30, 31, 33, 36A, 37, 40C, 44, 46B, 60, 63, 82, 86, 88, 102C, 108A, 116, dz.204/21, dz.656/2, dz.656/4, dz.719/4, dz.724/2, dz.819/3, dz.819/4, dz.819/5, dz.819/7, dz.819/8, dz.819/9, dz.819/11, dz.819/13

W czwartek (10 maja) w godz. 10.00 – 12.00, Łacha przy ulicy:

Kępiaste 1, 5, 5A, 6, 6A, 6B, 6K, 7, 7A, 7G, 8i, 9, 13, 16, 52, 71, 77, 92, 98, 113, 119, 120B, 120D, 122, 123, 123B, 140, 149, 150, 151, dz.16/11, dz.16/20, dz.16/23, dz.20/6, dz.23/1, dz.46/1, dz.46/6, dz.52/19, dz.52/27, dz.52/31, dz.55/14

W piątek (11 maja) w godz. 7.00 – 9.00, przy ulicach:

Krótka 1, 2, 2A, 4
Nasielska 5, 5A
Pułtuska 19
Zaokopowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17B-D, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 34, 35, dz. 51/1

W piątek (11 maja) w godz. 10.00 – 12.00, przy ulicach:

Bolesława Chrobrego 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10
Józefa Jasiobędzkiego 1, 2
Kazimierza Wielkiego 1, 5, 10
Polna 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19A, 21, 24, 25, 27, 28, 28A, 29, 30, 30D, 31, 32, 33, 34, 34A, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45
Oleńki 1, 2, 3, 4
Pułtuska 49
Sadowa 1, 18

W piątek (11 maja) w godz. 13.00 – 15.00, przy ulicach:

Jerzego Szaniawskiego 3, 4, 6, 7, 8, 8A, 9, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22
Pabla Picassa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31
Romualda Traugutta 8
Fryderyka Chopina 3, 5, 10, 12A, 14, 16, 18, 20

Wieliszew

W poniedziałek (7 maja) w godz. 7.00 – 9.00, Dębe przy ulicach:

Działka 296, 308
1, 1B, 3E, 4, 4E, 5, 5D, 6, 7, 7D, 7H, 8, 9, 11, 11 A, 12, 12A, 12B, dz.179/5, dz.305
ul. Magnolii 6, 12, 18, 19, 30
ul. Zegrzyńska 2, 12, 28, 33, 39, 43, 55, 59

W poniedziałek (7 maja) w godz. 10.00 – 12.00, Dębe działki:

78, 78A, 78C, 79, 90, 96A, dz.64/5, dz.78/5, dz.79