Dzisiaj

14°C
ciśnienie 1025 hpa,

Jutro

19°C
min. 10°C, maks. 22°C
ciśnienie 1021 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 8.9 µg/m3 (36% normy)Ozon gazowy (O3): 50.25 µg/m3 (42% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 6.6 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 8.6 µg/m3 (4% normy)

Serock. Od głosów mieszkańców zależy, czy przy Pułtuskiej powstanie plac zabaw

putuska

Serock, jako jedyna miejscowość z powiatu legionowskiego, wziął udział w kolejnej edycji konkursu, w którym nagrodą jest wybudowanie placu zabaw dla dzieci. Zwycięstwo zależy od liczby głosów oddanych na daną lokalizację.

Jedna z firm kosmetycznych od lat organizuje konkursy w których nagrodą jest wykonanie placu zabaw dla dzieci. W bieżącej edycji bierze udział Serock a plac zabaw miałby być zlokalizowany przy ul Pułtuskiej 68. Pod tym adresem znajduje się Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika. To czy plac zostanie wykonany w danej lokalizacji zależy od liczby głosów na nią oddanych i miejsca w ostatecznym rankingu.

 

Obecnie Serock jest na odległej 72. pozycji z liczbą głosów ledwie przekraczającą 50. Jeśli chcecie pomóc w powstaniu nowoczesnego placu zabawa właśnie w tej gminie, to wystarczy oddać a najlepiej oddawać codziennie głos właśnie na Serock. Można to zrobić tutaj. By taka inwestycja została zrealizowana, trzeba zająć miejsce w pierwszej 20.