Dzisiaj

19°C
ciśnienie 1025 hpa,

Jutro

19°C
min. 10°C, maks. 22°C
ciśnienie 1021 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7.1 µg/m3 (28% normy)Ozon gazowy (O3): 47.47 µg/m3 (40% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 5.9 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 9.2 µg/m3 (5% normy)

Łajski. Wypadek na skrzyżowaniu Kościelnej i Fabrycznej

Komentowanie wyłączone
Wypadek-Koscielna-Lajsski_10

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Kościelnej i Fabrycznej w Łajskach (fot. GP/kg)

Dzisiaj (12.06.2015r.) w miejscowści Łajski (gm. Wieliszew) doszło do groźnego wypadku. Na skrzyżowaniu ul. Kościelnej i Fabrcznej zderzyły się dwa osobowe auta, w wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie kobiety.

Dzisiaj we wczesnych godzinach porannych w Łajskach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Według wstępnych ustaleń policji, 25-letnia kobieta kierująca granatowym audi wyjeżdżając z ulicy Fabrycznej wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym audi kierowanym przez 40-latkę i doprowadziła do zderzenia z nim.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały obydwie kierujące. Kobietę ze srebrnego audi z urazem głowy przetransportowano do szpitala bródnowskiego, drugą kobietę z urazem twarzy pogotowie zabrało do szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na czas trwania policyjnych czynności całkowicie zablokowane było skrzyżowanie ul. Kościelnej i Fabrycznej. Kierowcy jadący do Wieliszewa czy Starostwa Powiatowego od strony os. Piaski zawracani byli w kierunku ul. Olszankowej.