Legionovia. Wygrana z byłym drugoligowcem. Gol Ziąbskiego

legionovia-motor

Legionovia -Motor Lublin (foto. Bartlomiej Bator)

Legionovia Legionowo wygrała swój trzeci sparing. Tym razem udało się pokonać Motor Lublin 4:2.  Spotkanie rozegrane zostało w Warce. To przedostatni sprawdzian przed zbliżającym się meczem Pucharu Polski z MKS Trzebinia.

W pierwszej połowie meczu rozgrywanego w Warce,  Legionovia wydawała się lepszym zespołem od spadkowiczów II Ligi Wschodniej. Sebastian Janusiński strzelił bramkę, która pozwoliła klubowi z Legionowa cieszyć się z prowadzenia po pierwszej połowie.

O ile w pierwszej części meczu grano bardziej zachowawczo, to w drugiej już dominował atak. Po kilku minutach od pierwszego gwizdka sędziego w drugiej odsłonie piłkarze z Lublina strzelili dwie bramki. Prowadzenie Motoru zmobilizowało Legionovię do lepszej gry. Odpowiedział nowy nabytek klubu z Parkowej Lazar Pavić, który oddał strzał z dystansu, piłka odbiła się od obrońców Motoru i wpadła do bramki dając remis drużynie z Legionowa. Niedługo potem kolejną bramkę strzelił testowany zawodnik Goropelszek, który wyprowadził Novię na prowadzenie 3:2. Drużyna z Parkowej dołożyła jeszcze jedną bramkę po strzale Karola Ziąbskiego kończąc spotkanie wynikiem 4:2.