Legionovia III Legionowo. Trwa pechowa passa trzeciej

legionoviaIII

Legionovia III Legionowo (fot. GP/mk)

Legionovia III Legionowo zremisowała spotkanie z Koroną Warszawa 2:2 w ramach 7 kolejki B klasy grupy Warszawa I.

Mecz zaczął się bardzo wyrównanie, ale to legionowianie przejęli inicjatywę. Już w 8 minucie piłkę do bramki wpakował Gołos. Warszawiacy sprawiali wrażenie ospałych i legionowianie robili, co chcieli w tej części spotkania. Przez pierwsze 15 minut „trzecia” grała bardzo rozważnie w szykach obronnych i nie pozwalała dobrze rozegrać piłkę gościom z Warszawy. Od 30 minuty gra się posypała, jakby legionowianie zapomnieli, jak się gra. Głupie straty skończyły się bramką dla gości w 45 minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1

Druga połowa

W początkowej fazie ostatniej odsłony to przewaga drużyny z Parkowej, ale dopiero w 66 minucie mogliśmy obejrzeć bramkę w wykonaniu podopiecznych Artura Lewandowskiego. Kamil Bułka popisał się wspaniałym dryblingiem, którym wkręcił w murawę zawodników gości i legionowianie wyszli na prowadzenie. W akcji, gdzie piłkarze trzeciej domagali się rzutu karnego, arbiter niezrażony protestami zawodników puścił grę i zawodnicy Korony strzelili bramkę, która dała remis w spotkaniu.

Bramki: Gołos 8(Janicki M.),Bułka 66(Koperkiewicz)

Legionovia III Legionowo: Łoma-Romatowski,Banaszek Ł.(C),Wietrak,Wydra(67 Wierzbicki)-Kowalczyk(46 Bułka),Koperkiewicz,Gołos(46 Pawlak),Janicki M.,Szymański-Mrozowski