Legionovia III Legionowo. Wygrana z Bednarską

Novia III

Trzecia drużyna Legionovii Legionowo (fot. GP/mk)

5 października trzecia drużyna Legionovii Legionowo wygrała na wyjeździe z Bednarska Warszawa 3:2 w spotkaniu B Klasy grupy Warszawa I.

Legionowianie od początku spotkania radzili sobie bardzo dobrze. Pierwszy piłkę do bramki gości wpakował powracający po chorobie Piotrek Ochman, który wykorzystał podanie Romatowskiego. Możliwość poprawy rezultatu miał Dąbrowski, ale w momencie gdy już miał oddać strzał, na pustą bramkę dobiegł do niego obrońca gości i odebrał mu piłkę. Warszawiacy nie mieli zamiaru tak łatwo oddać zwycięstwa i po 3 minutach strzelili bramkę wyrównującą. Po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 1:1.

Druga połowa

Już na początku kolejnej odsłony spotkania Sebastian Wydra zapakował piłkę do siatki rywala i legionowianie znów prowadzili w spotkaniu, lecz na wyrównującą bramkę nie trzeba było długo czekać, ponieważ znów po niespełna 3 minutach zawodnicy gospodarzy ponownie wyrównali stan rywalizacji. Po bramce drużyna Bednarska nacierała na piłkarzy z Parkowej, ale na posterunku był bramkarz „trzeciej”, Kamil Łoma. W doliczonym czasie gry wynik, który dał zwycięstwo legionowskiej drużynie, ustalił Gołos.

Bramki: Ochman, Wydra, Gołos

Legionovia III Legionowo: Łoma-Romatowski,Kowalczyk,Banaszek Ł.(C)(62 Wietrak),Ryszewski-Ochman(57 Gołos),Wroński,Wydra,Wierzbicki(46 Kossowski),Dąbrowski-Janicki M.