Delfin Legionowo. Medale pływaków w Mławie

Delfin

Delfin Legionowo (fot. arch. Delfin)

W miniony weekend w Mławie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mława. Nie mogło zabraknąć tam legionowskich pływaków z Delfina Legionowo.

Na starcie zawodów pojawiło się 484 zawodników z 27 klubów. UKS „ Delfin” reprezentowali : Marta Chudorlińska, Emilia Piaseczna, Aleksandra Skonieczna, Igor Szulich, Adrian Kaczmarczyk, Rafał Smolińsk, Filip Zabagło, Mikołaj Lewandowski, Adam Jasiul, Franciszek Cierniak, Filip Cierniak, Kacper Mrozek, Daniel Szulc, Jakub Krajewski.
Jak spisali się młodzi pływacy Delfina?

Chudorlińska zdobyła cztery krążki – dwa złote medale na 100 metrów stylem klasycznym – 1.21,89 i na 50 metrów stylem klasycznym – 36,67, srebrny medal na 100 metrów stylem grzbietowym – 1.17,77  oraz brązowy na dystansie 50m styl grzbietowym – 35,16.
Kaczmarczyk zdobył dwa złote medale na 100 metrów stylem grzbietowym – 1.08,18, i  200 metrów stylem dowolnym  – 2.08,81. Szulich wywalczył złoty medal na100 metrów stylem klasycznym – 1.09,82.
Smoliński na basenie w Mławie wygrał wyścig na 100 metrów stylem klasycznym – 1.29,63.
Zabagło zdobył srebrny medal na 50 metrów stylem motylkowym – 42,06 i  brązowy medal na 50 metrów stylem grzbietowym – 40,42.
Piaseczna wywalczyła brązowy medal na dystansie 50 metrów stylem klasycznym – 38,13.
Franciszek Cierniak stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal na 200 metrów stylem dowolnym – 2.34.27.

Serdeczne gratulacje dla młodych pływaków oraz trenera.